2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503982 بازدید | 60425 پست
فکر نکنم خطرناک باشه، ولی چون موقعیتش جدیده برات، عادت نداری. جوجه منم امروز یک حرکتی کرد یه حالی ش ...

آره دقیقا اون اوایل عرضی بود بعد شد سفالیک به این حالت عادت ندارم یعنی دادم در میاد لگد میزنه😅

آره درک میکنم یهو دل آدم هُری میریزه😄

خدا حفظ کنه پرنسست رو😍😍

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من دوروزه زیر دلم گاهی درد میگیره

دکترم گفت طبیعیه

یادمه سر بچه اول هم از اول ماه نهم درد داشتم ولی خیلی بیخیال بودم الان مدام درحال استرسم تازه از استرس سونو فردا معده درد شدید گرفتم😥

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
سلام من دوروزه زیر دلم گاهی درد میگیره دکترم گفت طبیعیه یادمه سر بچه اول هم از اول ماه نهم درد داش ...

منم دارم گاهی این دلدرد رو به دکترمم گفتم گفت تاد۳ بار در روز خفیف و کوتاه طبیعی ولی باز نگران میشم

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
2731
منم دارم گاهی این دلدرد رو به دکترمم گفتم گفت تاد۳ بار در روز خفیف و کوتاه طبیعی ولی باز نگران میشم

منم دارم تازه بعضی اوقات هم مثل دل درد پریودی میشه ولی کوتاهه

آره دقیقا اون اوایل عرضی بود بعد شد سفالیک به این حالت عادت ندارم یعنی دادم در میاد لگد میزنه😅 آره ...

مرسی عزیزم

خدا همه نی‌نی ها رو حفظ کنه و صحیح و سالم بیان تو بغل مامان باباهاشون🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام من دوروزه زیر دلم گاهی درد میگیره دکترم گفت طبیعیه یادمه سر بچه اول هم از اول ماه نهم درد داش ...

چرا فاطمه جون؟ سونو که استرس نداره. خودت و نی‌نی رو بیخودی اذیت نکن.

2740
مرسی عزیزم خدا همه نی‌نی ها رو حفظ کنه و صحیح و سالم بیان تو بغل مامان باباهاشون🙏🏻🙏🏻🙏🏻

واقعا این روزا منم همیشه این دعا رو میکنم برای هممون

الهی آمیننن🙏❤

دانا که خوبه بروطرف قراردادت که بیخودی پول ندی بیمه داری میدی حیف نیس؟

دکترم جای دیگه نمیره خصوصی

فاکتور میدن واسه بیمه،فکر کنم واسه زایمان تا ۵ تومن بدن

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
حجمشم زیاده؟ نگران نباش عزیزم ان شالله سر وقتش دنیا میاد.مواظب خودت باش

نه زیاد نیس

امیدوارم همه سر موقع و به سلامت زایمان کنیم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

سلام دختراااا .... دیروز رفتم دکتر برای ویزیت باخواست خودم nstدادم  ضربان قلب بچه ۱۹۵بود سریع بستریم کردن تا شب اونجابودم چندبار سونو  ونوارقلب گرفتن نرمال بود مرخصم کردن دیروز ۳۸هفته بودم دکترگفت هرروز nstبدم اگه مشکلی بود ختم بارداری میدن ‌..دعاکنید برام نگران شدم ...البته دکترگفت تواین هفته هرروزی که بخوام زایمان انجام میده ولی ترجیحش اینه که یه هفته هم بمونه وزنشم خداروشکر ۳۱۰۰شده ...ازدیروز منوشوهریم استرس گرفتیم شوهرمیگه بگیم زودتر بدنیا بیارن چون دیروز بدون هیچ مشکل وعلائمی رفته بودم ویزیت یهو اونطوری شد اگه انجام nstانجام نمیدادم معلوم نبود چی میشد

2706