2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504061 بازدید | 60425 پست
انشالله. راستش من از بی‌حسی سزارین میترسم آخه میگن خیلی عوارض داره واسه کمر. دوس ندارم بیشتر از این ...

ممنون عزیزم ایشالاه به خوبی وخوشی و راحتی رایمان کنی گلم و نی نی نازتو بغل بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا داشتم اتاق پسرمو گردگیری میکردم درو بسته بودم کلی گریه کردم اخه چقد شوهرمن بی منطق وبی درکه به ...

شوهرت چرا این چند روز آخر داره اینجوری میکنه😐😐😐😐

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

مامانا من دوروزه نمیتونم غذا بخورم

هرچی بخورم بعدش شدیدا معدم درد میگیره😥😥😥😥

درد واژن هم داشتم بعضی وقتا اما الان دردش جدیده

کل استخون لگنم تیر میکشه وقتی راه میرم

رو شکمم هم درد میکنه☹☹☹☹☹

کمر دردمم جدید شده مثل درد پریودی

بعدم یادتونه میگفتم من اصلا سکسکه متوجه نمیشم

دوروزه انگار جاشو عوض کرده سرش رفته اون پایینه پایین چون سکسکه میکنه میفهمم و همونجا حسش میکنم

انقدرم با پاهاش میکوبه زیر دنده هام

درد واژن و پریودی و چرخیدن اینا همش تو دوروز شده،نکنه نی نی دلش میخاد زودتر بیاد بیرون🤔🤔🤔🤔🤔

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2731

سلام دوستان 

گردالو و شکموهای عزیزم

خوبین؟؟

فسقلها خوبن؟؟

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
سلام دوستان  گردالو و شکموهای عزیزم خوبین؟؟ فسقلها خوبن؟؟

سلام من که توی اخر ۷ ماهم دیشب خونریزی شدید گرفتم دلیلشم دقیق مشخص نشد تا دیروقت بیمارستان و مرکز سونو بودم 

سلام من که توی اخر ۷ ماهم دیشب خونریزی شدید گرفتم دلیلشم دقیق مشخص نشد تا دیروقت بیمارستان و مرکز سو ...

اخی عزیزم 

الان بهتری؟

نی نی حالش خوبه؟؟؟

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
مامانا من دوروزه نمیتونم غذا بخورم هرچی بخورم بعدش شدیدا معدم درد میگیره😥😥😥😥 درد واژن هم داشتم ...

عزيزم خودتو خسته نكردي؟ استراحتتو بيشتر كن حالا خيلي زوده واسه اومدن ني ني 

عزيزم خودتو خسته نكردي؟ استراحتتو بيشتر كن حالا خيلي زوده واسه اومدن ني ني 

من از ماه اول خیلی مواظب بودم هیچکار نمیکردم اما پریروز یکم کار سنگین کردم

یه جا کفشی سنگین داشتیم اونو یه ده متری جا به جا کردم و از پله رد کردم

یکمم وسایل انباری رو جا به جا کردم

تو خوبي عزيزم؟ فسقلي خوبه؟ من ك انقد سنگين شدم ميگم خدايا من همون آدمم رو انگشتام راه مي رفتم 

خوبم عزیزم 

اونم خوبه

ولی کلا چون سنگین شدم همش بدنم کوفتس انگار 

بزور بلند میشم کارامو میکنم

منم دلم برا روزای لاغریم تنگ شده 

موهام رنگش رفته صورتم پر مو شده ارایشگاه نمیتونم برم 

از لباسای گشاد خسته شدم

اصلا دلم نمیخواد غذا درست کنم ینی کرونا نبود از بیرون میگرفتم 

خلاصه روزا اینجوری میگذره