2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503901 بازدید | 60425 پست
برای من ناقص شده ابروم نه پاک شده بزارم ابروهام دربیاد نه کامله مجبور آکوا میزنم میرم دکتر میام

ماله من اصلا نگرفت،نمیدونم چون باردار بودم نگرفت یا باید ترمیمش میرفتم،نرفتم نگرفت فقط پولم رفت،اونم فدای سر بچم  

به وقت تولد دوقلوها  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم فیبروزه پارسال مهرانجام دادم یه ماه بعدش ترمیم کردم خیییلی خوب مونده تا الان یکم کناراش خال ...

آره من دیگه فهمیدم باردارم برای ترمیم نرفتم انشأالله بعد زایمانم

به وقت تولد دوقلوها  
2728

منم ابروهام ترمیم میخواد ولی بعد زایمان انشاالله میرم 

چون من خیلی استرس دارم و خیلی میترسم براهمین منم کمرنگ شده مداد  یا اکوا میکشم

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
منم مثل خودتم، حتی صورتم خشک میشه روغن بادوم میزنم. رژ لبو آرایش هم گذاشتم کنار. پوستم خیلی خشکه هم ...

منم به خدا حتی رژو لاک نمیزنم‌میگم سرب داره.تو بارداری قبلم همینطور بودم نه اینکه بی سلیقه باشم ها. میگم هرچه باشه از راه پوست جذب میشه.منم فقط برای پوستشکمم روغن زیتون گرفتم.پوست دستامم خشکه گاهی از همون روغن زیتون بزنم.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
بنظر من که کار درستی نمیکنه. همه ی این مواد شیمیایی هستن و جذب پوستی دارن، خدایی نکرده رو جنین اثر م ...

اون دلش برای جنین نمیسوزه میخواد خودش خوشگل باشه. وگرنه قلیونش دم به دقیقه به راهه. چند بارم متوجه شدم به راحتی مشروب میخوره مثل آب😂

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2738
بچه ها مخاط بينيم هميشه خونيه امروز هم يكم بيشتر اومد تجربه شو داشتيد؟

راستی منم همینطورم ولی اصلا به دکترم یادم رفت بگم چند وقتیه اینطور شدم.چند بارم خون بینی شدم.که تو اون بارداری دکتر گفت اشکال نداره .

سلام دوباره میگم واسه سونو آنومالی که رفتین دیگه آزمایش ندادین؟؟ من دکترم گفت نمیخواد ولی فامیلامون ...

نه ازمایش نداره فقط سونو هست اون غربالگری مرحله دوم را که از ۱۵ تا ۱۷ هفته میتونن بدن شاید منظورش اون بوده.

خانما کسی درمورد کیست کوروئید تو سر جنین چیزی شنیده؟ بی خطره؟

من پسرم کیست کرویید دوطرفه داشت تو سونو انومالی اما چند هفته بعد رفتم برطرف شده بود و کاملا از بین رفته بود دکتر همون روز گفت نگران نباش از بین میره ولی منم نگران شدم تا اینکه از بین رفت

سلام مامانای خوشگل ،ببخشید من امروز سه چهاردفعه از صبح ترشح آبکی دارم ،یعنی ترشح که نه انگار آبه بیشتر وقتی که میخندم معذرت میخوام یکم لباس زیرم خیس میشه،بنظرتون خطرناکه؟یا طبیعیه

منم به خدا حتی رژو لاک نمیزنم‌میگم سرب داره.تو بارداری قبلم همینطور بودم نه اینکه بی سلیقه باشم ها. ...

کار درستی می‌کنی. حداقل خیلت راحته موادی که شاید برای جنین مضر باشن استفاده نکردی.

اگر کرونا نبود و مجبور بودم با دوست و فامیل رفت آمد کنم تا حدودی آرایش می‌کردم ولی الان بهترین فرصته برای دور بودن از مواد شیمیایی. منم به دستم روغن بادوم یا نارگیل می‌زنم. مگر اینکه دیگه خیلی خشک بشه چند روز یکبار کمی کرم دست بزنم.

سلام مامانای خوشگل ،ببخشید من امروز سه چهاردفعه از صبح ترشح آبکی دارم ،یعنی ترشح که نه انگار آبه بیش ...

از دکترت بپرسی بهتره، که خیالت راحت بشه عفونت نیست.

منم ۲-۳ روزه یه کم احساس سوزش دارم فردا می‌خوام زنگ بزنم دکتر ببینم چیکار باید بکنم. دارو میده، یا آزمایش ادرار باید بدم، نمیدونم.

2706