2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504012 بازدید | 60425 پست
دقیقا منم همینجوری ام عزیزم ۳ ۴ بعدازظهر سردردم شروع میشه میخوابم دوباره صبح خوب میشم

دقیقا منم میخوابم صبح خوبم الان رفتم فشارمو گرفتم رو ۹ بود

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس من چرا حس نمیکنم 😩😩

دیر نشده. مثل چرخیدن یه حبابه، یا پر زدن پروانه. اولش خیلی ضعیفه، موقعی که تکون می‌خوره باید بیکار باشی وگرنه سرت گرم باشه و کار داشته باشی حسش نمی‌کنی.

2731
سلام مامانای عزیز من زن همسایمون پنج ماهش که تموم شد رفت کل موهاشو رنگ کرد. تازه دیشبم رفته ناخن کاش ...

منم مثل خودتم، حتی صورتم خشک میشه روغن بادوم میزنم.

رژ لبو آرایش هم گذاشتم کنار. پوستم خیلی خشکه همیشه، ولی لوسیون نمیزنم، روغن نارگیل یا بادوم.

حتی برای جلوگیری از ترک شکم تا الان فقط روغن بادوم زدم.

کرم ها و لوازم آرایش مواد شیمیایی مضر دارند. کرمی که روی پوست میزنی جذب میشه و وارد خون میشه.

عزیزم من ک‌حمامم نمیتونم زیاد برم😭😭😭

منم که می‌تونم کمتر از قبل میرم، ۵-۶ روز یکبار.

میری تو حموم می‌خوای پاتو بشوری نمی‌تونی، زیر آب داغ نمی‌شه رفت، همون بهتر کمتر بریم😅

دیر نشده. مثل چرخیدن یه حبابه، یا پر زدن پروانه. اولش خیلی ضعیفه، موقعی که تکون می‌خوره باید بیکار ب ...

فکر کنم چون هم بچه اولمه هم جفتم قدامیه واسه همون حس نمیکنم

2738
منم مثل خودتم، حتی صورتم خشک میشه روغن بادوم میزنم. رژ لبو آرایش هم گذاشتم کنار. پوستم خیلی خشکه هم ...

منم رنگ و لاک و اینا استفاده نمیکنم ولی یکی دوبار آرایش کردم

سلام مامانای عزیز من زن همسایمون پنج ماهش که تموم شد رفت کل موهاشو رنگ کرد. تازه دیشبم رفته ناخن کاش ...

بنظر من که کار درستی نمیکنه. همه ی این مواد شیمیایی هستن و جذب پوستی دارن، خدایی نکرده رو جنین اثر میذارن

واقعا هیچ اتفاقی نمیفته اگر این مدت این مواد مضر رو کنار بذاریم برای سلامتی خودمون و نی نی هامون.

شما هم دوس داری به خودت برس تمیز و مرتب و شیک باش همیشه مانیکورپدیکور کن و... حتما که نباید مژه و ابرو و ناخن و... کاشت .

منم مث راحیل حمامم نباید زیاد برم. دیگه ما چی بگیم از رسیدگی به خودمون😅😂

من که اصلا مضر هم نبود حوصله اشو نداشتم خیلی تو بارداری بی حوصله و بی اعصاب شدم

بارداری توام با کرونا که رو نصف صورت ماسکه، مهمونی و برو و بیایی هم نیست. من همیشه هفته ای یکبار خودم پشت لبم رو بند مینداختم، الان شاید ۳ هفته یکبار، اونم به زور😂

سزارین انجام میده؟ چقدر میگیره؟

نمیدونم اختیاری انجام میده یا نه خیلی ها رو هم دیدم میفرسته طبیعی 

برو اکرم آشتیانی من شنیدم قبول میکنه سزارین رو تخت جمشید هم بیمارستان خوبیه تمیزه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
بارداری توام با کرونا که رو نصف صورت ماسکه، مهمونی و برو و بیایی هم نیست. من همیشه هفته ای یکبار خود ...

دقیقا نصف صورتو ماسک میپوشونه خیلی خوب شده😬

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
2706