2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503901 بازدید | 60425 پست
شاید لازم نبوده که دکترت ننوشته، نگران نباش، دفعه بعد که رفتی پیشش بپرس.

نه دكترا يادشون ميره من خودم يادآوريش كردم كه گفت ازمايش بده

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم😍😍برای اولین بار لگد زد؟من هنوز نی نی لگد نزده فقط جابجا شدنشو حس میکنم

نه عزیزم دو روز بود تکون نمیخورد منم نگران بودم قبل اذان بیدار بودم خداروشکر قسم دادم بعد شروع کرد به تکون خوردن منم بهش جایزه دادم صدای اذان رو گذاشتم رو شکمم که بشنوه

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
نمیدونی کدوم بیمارستان انجام میدن؟؟ دکتر خودم انجام میده ولی بیمارستان مریم منم شنیدم مریم خوب نیس

آشتیانی تخت جمشید ولی قربانی رو نمیدونم

نه مریم خوب نیست شلوغ هم هست من که خودم بدون شک میرم قائم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2731

سلام مامانای عزیز من زن همسایمون پنج ماهش که تموم شد رفت کل موهاشو رنگ کرد. تازه دیشبم رفته ناخن کاشته و مژه. امروزم میرفت دوباره ارایشگاه نمیدونم کجاشو تاتو کنه. تازه هفته دیگه هم نوبت تزریق ژل داره واسه لب و گونه😍 اونوقت من حتی یه کرم ساده نمیزنم تو بارداری لاک و رنگ مو که دیگه به هیچ وجه. به من میگه تو به خودت نمیرسی. ولش کن بابا اینقدر حساس نباش.شما هیچکدوم از این کارا را کردین یا من خیلی سختگیرم تو بارداری.😂😂

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2740
سلام مامانای عزیز من زن همسایمون پنج ماهش که تموم شد رفت کل موهاشو رنگ کرد. تازه دیشبم رفته ناخن کاش ...

منم مثله خودتم

تازه موهام رو کوتاه کردم بزور بسته میشه

ی ماه نبود که موهامو هایلایت کرده بودم که باردارشدم الان که کوتاه کردم هیچی نمونده ازش

ولی من اگه خدا بخواد اخراش میخوام رنگ کنم برم آتلیه 

البته دو هفته مونده به زایمان

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
سلام مامانای عزیز من زن همسایمون پنج ماهش که تموم شد رفت کل موهاشو رنگ کرد. تازه دیشبم رفته ناخن کاش ...

نه عزیزم منم انجام ندادم.منم هفته آخر موهامو رنگ  میکنم اونم چون سفیدی داره.حالا چند ماه تحمل کردن مشکلی پیش نمیاد

خورشیدام خدایا بازم شکرت

سلام بچه ها هفته ۱۳هستم از عصری ران پام بیشتر راست خیلی درد میکنه آیا طبیعیه شمام داشتین؟

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏

عزیزم من ک‌حمامم نمیتونم زیاد برم😭😭😭

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2706