2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504012 بازدید | 60425 پست
من دوس دارم دم عید برم واسه هاشور ابروهام البته ترمیم کنم یعنی نرم ؟ 

آخه هاشور از رنگ عمیق تره. من رنگ رو پرسیدم برای ابرو گفتن انجام ندید چون همشون مواد شیمیایی قوی هستن

یکم دیگه بگذره به دنیا میان حسابی خوشگل میکنیم😅

ربطي كه به فشار خون بالا نداره؟ نگران شدم

یه بار فشارت رو چک کن برای احتیاط ولی اگه خونریزی شدید نداری عادیه برایذمن هر وقت دستمال به بینیم میزنم یکم خونی میشه فشارمم کلا پایینه چون سینوزیت دارم حالت عادی راحت آبریزش بینی میگیرم از وقتی باردار شدم همراه خون هم هست ولی خیلی کمه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فیبروز کردم نمی دونستم باردارم،هیچی نموند     که بماند دیگه ،ماه بعدش برای ترمیم هم نر ...

برای من ناقص شده ابروم نه پاک شده بزارم ابروهام دربیاد نه کامله مجبور آکوا میزنم میرم دکتر میام

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
یه دوستی بود به اسم پریزاد خیلی وقته پیداش نیست تگشم نمیشه کرد. ان شالله هر جا هست حال خودشو نی نی ...

اتفاقا منم تو فکرش بودم چند وقتیه خبری ازش نیست. ایشالا حال خودش و نی نیش خوب باشه

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2731
برای من ناقص شده ابروم نه پاک شده بزارم ابروهام دربیاد نه کامله مجبور آکوا میزنم میرم دکتر میام

من انقد ابروهام پر شده و مشکییییی شبیه قاجاریا شدم🥴

2740
منم فیبروز کردم نمی دونستم باردارم،هیچی نموند     که بماند دیگه ،ماه بعدش برای ترمیم هم نر ...

برای منم فیبروزه پارسال مهرانجام دادم یه ماه بعدش ترمیم کردم خیییلی خوب مونده تا الان یکم کناراش خالی شده گفتم دم عید برم 

نه دوستمه گفت مشکلی نداره باز ازدکترت بپرس گفت اگه خواستی روزای اخر نزدیک زایمانتم میام برات انجام م ...

آره خو نظر دکترا خیلی باهم فرق داره

غذا خوردنمم عادیه زیاده روی نمیکنم اصلا چون استراحت مطلقم میترسم چاق شم

بخاطر هماتوم هنوز مطلقی ؟

من ک دو هفته کلا مطلق بودم همش بیرون و در راه رفتن هستم مراعات نمیکنم اصلا خدا کنه جذب شده باشه 

🌷
بخاطر هماتوم هنوز مطلقی ؟ من ک دو هفته کلا مطلق بودم همش بیرون و در راه رفتن هستم مراعات نمیکنم اصل ...

خداروشکر منم خوب شدم عزیزم

ولی بازم میترسم

رفتی انومالی حتما بهم خبر بده ذوق کنم😍

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2706