2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503901 بازدید | 60425 پست
من دوس دارم دم عید برم واسه هاشور ابروهام البته ترمیم کنم یعنی نرم ؟ 

من از دکتر پرسیدم گفت تا زایمان بیخیالش شو ابروهای من ناقص مونده نتونستم ترمیم کنم فیبروز انجام داده بودم حتی کرم های سفت کننهد پوستمو هم نذاشت ترمیم هاشور بی حسی میزنن دیگه ضرره کلا 

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوباره میگم واسه سونو آنومالی که رفتین دیگه آزمایش ندادین؟؟ من دکترم گفت نمیخواد ولی فامیلامون ...

سلام عزیزم من چون سونو و آزمایش مرحله اولم خوب بود .مرحله دوم فقط سونو رفتم.

2740
یه دوستی بود به اسم پریزاد خیلی وقته پیداش نیست تگشم نمیشه کرد. ان شالله هر جا هست حال خودشو نی نی ...

منم چندروز پیش پرسیدم کسی خبرنداره انگار خیلی وفته نیستش ۲۰دی قراربوددبره آنومالی 

من دوس دارم دم عید برم واسه هاشور ابروهام البته ترمیم کنم یعنی نرم ؟ 

منم فیبروز کردم نمی دونستم باردارم،هیچی نموند   که بماند دیگه ،ماه بعدش برای ترمیم هم نرفتم

به وقت تولد دوقلوها  
سلام دوباره میگم واسه سونو آنومالی که رفتین دیگه آزمایش ندادین؟؟ من دکترم گفت نمیخواد ولی فامیلامون ...

من اشتباه خوندم سوالتو عزیزم فک کردم ازمایشای بعد انومالی رو میگی ...برای انومالی بعضی دکترا ازمایش مینویسن بعضیا میگن نیاز نیس 

منم چندروز پیش پرسیدم کسی خبرنداره انگار خیلی وفته نیستش ۲۰دی قراربوددبره آنومالی 

کاش نی نی سایت مثل یه گروه واتساپ یا تلگرام بود که کاربران اون گروه رو میشد دید از اونجا پیام میدادیم.

اینجوری نمیشه پیداش کرد.ان شالله که خیره

شاید رمز اینارو یادش رفته

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...
2706