2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503958 بازدید | 60425 پست
اره عزیزم چون خونه ندارم بچه نیاریم نمیشه که  زندگی همه بالا و پایین داره من با بدبختی و کلی د ...

بدبختانه هرکیو میبینم خونه داره یا خونه پدرشوهرشه اینقد حرص میخورم 

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت

منم خونه ندارم عزیزم.

اخه تو این دور و زمومه از بس همه چی گرون شده به این زودیا مگه میشه خونه دار شد

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما باید روی پای خودتون وایسین و زندگی دیگران رو با خودتون مقایسه نکنین

هیچ وقت ظاهر زندگیا رو نبین خیلی خونه دارن و توش خوش نیستن

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها گفتن شلوغه ساعت ۶ و نیم زنگ بزن ببینیم میشه بیای یا نه.اگه نوبتم نشه میفته واسه فردا😖

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2728
منم خونه ندارم عزیزم. اخه تو این دور و زمومه از بس همه چی گرون شده به این زودیا مگه میشه خونه دار ش ...

فاطمه نرفتی هنوز سونو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
بچه ها گفتن شلوغه ساعت ۶ و نیم زنگ بزن ببینیم میشه بیای یا نه.اگه نوبتم نشه میفته واسه فردا😖

انگاری قسمته همون فردا بری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اي بابا چله افتاده

نشنیدم🤣🤣یعنی چی؟

2740
منم خونه ندارم عزیزم. اخه تو این دور و زمومه از بس همه چی گرون شده به این زودیا مگه میشه خونه دار ش ...

عزیزم مرسی ک برام وقت گذاشتی دعا کنید نی نیم دختر باشه منم براهمتون ارزوی سلامتی دارم 

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
انگاری قسمته همون فردا بری

نههههه

کاشکی بشه همین امروز برم 

از صبح جواب تلفن شوهرمو ندادم😐😐😐

گفتم شب زنگ میزنم بعد سونو..اگه نرم حوصله حرف زدن ندارم

اخه مادرشوهرمم صبح زنگ زده بود پیام دادم شرمنده متوجه نشدم شب خودم تماس میگیرم باهاتون😑😑😑😑

حالا نرم حوصله ندارم حرف بزنم.

عزیزم فقط خدا رو شکر کن دوتا فرشته داری ک  هدیه خداس بهت اگه بهت ی چیز و نداده 10تا چیز دیگه داده متشکریم نکن خدا هیچ کارش بی حکمت نیست مطمعن باش ی پاقدمی برات داشته باشه زندگیت از این رو ب اون رو میشه تو رو خدا ناشکری نکن قرآن بخون نماز بخون ب خدا اعتماد کن خیلی بزرگه 

خدایا همه چیو ب خودت سپردم برام خدایی کن 

آغا همتون دعا کنید امشب نوبتم بشه😑😑😑😑

حوصله ندارم تا فردا صبر کم.تا الانشم خیلی دومم اودم.۱۳ هفته شدم دیگه.چخبره اخه.نوبت نمبخواست بده چی بگم؟

2706