2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504002 بازدید | 60425 پست
منم قراربود روزی مامان خردادبشم💔

ناراحت نباش عزیزم.اگه اقدام اول من گرفته بود بچم الان ۹ماهش بود😆😆😆

اگه سقط نمیشد اسفند نی نیم ب دنیا میومد

خدا بزرگه عزیزم.اون روز قشنگ توهم ب زودی میرسه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچتون چیه؟🙂من الان تو هفته ۱۱هستم

هنوز ان تی ندادم.دعا کن امشب نوبتم بشه😓😓😓

امروز ۱۲ هفته و ۵روزم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
به نظر من ديگه زنگ نزن برو بشين اونجا 

اخه کروناست میترسم

2731
به نظر من ديگه زنگ نزن برو بشين اونجا 

ولی بدم نمیگی.ساعت ۶ میرم همونجا میشینم تا بفرستتم داخل

ان شاءالله ک نوبتتون شه🙂 من حالم خوب نیست نمیگم خیلیم بدم ولی حالت تهوعم خیلی اذیتم میکنه🙁

منم صبح بالا اوردم گلاب ب روت😐

2738
نههههه کاشکی بشه همین امروز برم  از صبح جواب تلفن شوهرمو ندادم😐😐😐 گفتم شب زنگ میزنم بعد س ...

خب پلشو برو بین مریض شاید فرستاد داخل

الکی بگو حالم بده دور از جونت البته

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
خو بیچاره میگه آورده بالا یعنی خیلیم خوب نیست🙁

مسئول اونجا که نمیدونه این بالا آورده

باید بره اونجا ناله کنه دلشون بسوزه🙊

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز