2737
2734

بچه ها من هیچ وقت تذاشتم منت کسی بالای سرمون باشه تو بددددترین شرایط حرف شنیدم کلی فشارمالی روم بود دستمو جلوی کسی باز نکردم حالا ی شخصی که هیچ وقت ن کاری کرد و تو بدترین شرایط دریغ از ی احوالپرسی خیلی اون زمان دلم شکست خیلیییی همسرم بدتر از من ی ادم خیلییی سرشناس دولتی هم هس نمیتونم شغلشونو بکم خیلی دستش بازه ولی تو این ۳ سالی که همسرم بیکار بود و مدام هزینه بیمارستان اینا داشتیم نخواست ی کاری راه بندازه برامون البته میگم من خیلیییی مغرورم و اصلا احازه ندادم کسی به خودش اجازع بده ولی خوب معرفت خود ادم چی و وحدان چی میکه همه فهمیدیم خودشون نخواستن دست همسرمو بگیرم و خدارو هنیشهههههه شکر کردم که منو فقط بع خودش مختاج کرد و نذاشت منت ی سری افراد تو سرمون بمونه حالا همسرم تو حالت رودرواسی ازش خواسته اگه بشه واسش ی کار ردیف کنه که دستش فوق العاده بازه ولی من از کار همسرم ناراحتم چون اون زمان که نیاز شددددید داشتیم نخواس نگاه کنه حالا چرا باید ازش بخوای کار برات درست کنه اون خودش شاهده که چندساله بیکار و درگیر بیمارستان اینا هستی خودش تباید قبل از گفتن تو به فکر اینم بگم افراد درحه یک هس واینم بگم همسرم برشکست و چندسال درگیریهای پیاپی براش بوجود اومده و خیلی مشتی و بامعرفت هس و براشون هرکاری از دستش براومده کرده من به غرورم برخورده این کار همسرم و بازم از خدا میخوام از جانب اون شخص کار همسرم درست نشه و خودش از عالم غیبش و بزرگی خودش برای همسرم ی کار عالی بخواد و سرش رو بالا ببره چون چتدسال واقعا بدجور خوردیم زمین دلم میخواد همسرم شان و منزلتش به واسطه خدا حفظ بشه ن اون شخص مغرور لطفا برام ی حمد بخونید دلم اروم بشه چون اون شخص بخواد کارش سه سوته جوره ولی من فقط از خدا میخوام کارگشاهی کنه برای همسرم تورو خدا ببخشید طولانی شد فقط لطفااااا دعام کنید استرس گرفتم بدجور😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731