2737
2734

چرا قبلی قفل شد🤔 

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشی.غذا پختن.سر و کله زدن با پسرم

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
2742

درس 

خواب که کلا ندارم 

ورزش 

دوباره درس 

این بازی کثیف تا وقتی کرونا هست ادامه داره... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2740
درس  خواب که کلا ندارم  ورزش  دوباره درس  این بازی کثیف تا وقتی کرونا هست اد ...

یه تایمم این وسط استراحت می کنم

که اونم چترام و باز می کنم نی نی سایت 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

صبح ساعت ۹ بیدارباش.دوش .قهوه. صبحونه معمولا نمیخورم.یکم ورزش کششی .ناهار رو بار میذارم یه دستی به خونه که معمولا دیشبش کاملا تمیز کردم میکشم پسرمو بیدار میکنم صبحونه شو میدم میشینه کارتون میبینه من کتاب میخونم بعد یکم بازی میکنیم تا ظهر میشه ناهار میخوریم چای میخوریم و اشمزخونه رو تمیز میکنم و میرم تو گلخونم به گل و گیاهم میرسم یه چای هم اونجا میخورم بعد پسرمو میخوابونم خودم فیلم میبینم یا کتاب میخونم یا نینی سایت عصر که بیدار شد با هم ورزش میکنیم و میرقصیم و نقاشی و کاردستی و این چیزا بعدش یه دستی به خونه میکشم یکم به خودم میرسم بعدم شام میذارم تا بپزه با پسرم پف فیل درست میکنیم انیمیشن میبینیپ بعد شام که معمولا نمیخورم زیاد.کلا کم غذام بعدم پسرمو میبرم دوش اخر شب میگیره و مسواکشو میزنه قصه براش میگم لالایی میخونم میخوابه خودم میرم تو سالن قهوه درست میکنم و نقاشی میکشم یا مجله میخونم بعدم صورتمو میشورم و ماسک میذارم و اشپزخونه رو تمیز میکنم دست و پا و صورتمو کرم میزنم میام تو تخت و سراغ نینی سایت 

معمولا اینه حالا ی موقع هایی تغییرات کوچولو داره

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706