2733
2734
عنوان

خدمات پزشکی المان

164 بازدید | 18 پست

سلام وقتتون بخیر دوستان

میخوام کسایی که آلمان هستن یا از شرایط اونجا خبر دارن نظر بدن

ما قراره به المان مهاجرت کنیم ومن یه کیست اندومتریوز در تخمدان دارم بچه هم ندارم اینجا قرص مصرف میکنم

بنظرتون پزشکان اونجا هم خوب هستن میتونم اونجام مشکلمو درمان کنم

میترسم بیماریم اونجا اذیت کنه کسی از خدمات پزشکی اونجا اطلاعی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن خیلی هزینه پزشکیش زیاد فامیل ما اونجاس همه عمل هاشو یا خدمات دندون پزشکی و میاد ایران انجام میده میره

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2731

ایران از نظر پزشکی خیلی بهتره

اونجا حتی یه سری قرصا در مواقع خاص و گاهی موقعی که دیگه کار از کار گذشته میدن

کلا برای مشکلتون اونجا فکر درمان نباشید

همین روندی که پزشک ایرانی بهتون گفته ادامه بدید

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
معلومه که اذیت نمیشی  آلمانه ها همه علم پزشکی از اونجا ارسال میشه حرف و حدیث ها رو ول کن

حرف و حدیث نیست

دخترخاله من خودش اونجا از کادر درمانه

اصلا از سیستم و روند پزشکای اونجا راضی نیست

یه قرص سرماخوردگی هم بزور تجویز میکنن

کلا اکثر مردم آلمان با چیزای گیاهی خودشون درمان میکنن

اعتقادی به قرص و دارو ندارن حتی در مواقع ضروری ندارن🤦🏻‍♀️

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
حرف و حدیث نیست دخترخاله من خودش اونجا از کادر درمانه اصلا از سیستم و روند پزشکای اونجا راضی نیست ...

دقیقا همینطوره ! همسایه ما هم عروسش آلمانیه و میگه دارو خیلی سخت میدن و رسیدگی مثل ایران نیست

کآر درستی میکنن  منم خاله آلمانه میگه همه چی رایگانه  و به لحاظ پزشکی عالیه  البته ...

دور از جون شما و خالتون همین روندای گیاهی تا وقتی خوبه که مریضی جدی نباشه

حتی دخترخالم میگه کیس اومده سرطان داشته بعد یه مدت طولانی تازه تشخیص دادن سرطانه

نمیدونم با این همه امکانات چشونه واقعا😐😂

بقول شما صدرحمت به پزشکای خودمون

دقیقا همینطوره ! همسایه ما هم عروسش آلمانیه و میگه دارو خیلی سخت میدن و رسیدگی مثل ایران نیست

اره دقیقا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دوست عزیز من پزشکم و آلمان زندگی و طبابت میکنم 

وقتی میایید اینجا، اگه پناهندگی میایید که اوایل برگه بهتون میدن برای کارهای پزشکی ضروری 

اگه مهاجرت میایید که از همون ابتدا بیمه هستید و خدمات پزشکی رایگان هست 

برای اندومتریوز هم اینجا وقتی نزد دکتر زنان برید، درمان شروع می‌کنند براتون 

داروهای گیاهی و ویتامین ها رو بیمه پولش رو نمیده و باید خرید 

کیلویی هم آنتی بیوتیک نمیدیم به مریض ها 

باز سوالی دارید بفرمایید 

میگن خیلی هزینه پزشکیش زیاد فامیل ما اونجاس همه عمل هاشو یا خدمات دندون پزشکی و میاد ایران انجام مید ...

ما که اگه بریم نمیتونیم تا چندسال بیایم،قرص نهایت چند بسته بتونم ببرم واسه چندماه

2706