2733
2734
مرسی گل اره ببین پوست سرم شدیدا چربه ولی ساقه موهام خشک و موخوره ای یه شامپو ضد شوره دارم ولی تاثی ...

شامپوهای بدون سولفات ب خوبی چربی رو تمیز نمیکنن پس ی شامپوی معمولی هم درکنارش استفاده کن تا پوست سرت تمیز شه چرب نش خیلی ک چربی باعث ریزش میش

برندی معرفی نمیکنم گلم

و اینک الویت با شوره هس اول شوره رو درمان کن بعد برو سراغ ریزش

برای مو خوره هات نوک گیری کن

زمانی ک ضدشوره استفاده میکنی نباید از محصول دیگ ای استفاده کنی مث روغن و سرم و ماسک و اینا

...
شامپوهای بدون سولفات ب خوبی چربی رو تمیز نمیکنن پس ی شامپوی معمولی هم درکنارش استفاده کن تا پوست سرت ...

عه جدی؟یعنی چونکه شامپو ضد شوره میزنم قبلش دیگه هیچی ب کف سرم نزنم؟

ضد شوره که خیلی جواب باشه چی معرفی میکنی گلم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه جدی؟یعنی چونکه شامپو ضد شوره میزنم قبلش دیگه هیچی ب کف سرم نزنم؟ ضد شوره که خیلی جواب باشه چی مع ...

کلاااا ن فقط قبل کلا تا زمانی ک از شامپو ضدشوره استفاده میکنی نباید چیزی دیگ ای استفاده کنی چون مواد مغذی هی شوره رو بیشتر میکنه

برندی معرفی نمیکنم گلم

...