2137
2106

خدا رحمت کنه

حتما میخونم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا شکرت😍😍😍عاشقتم  ممنونم   بخاطر معجزه ای که بعد کلی سختی بهم دادی خودت مواظبش باش   اگه  امضامو خوندی میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات  بفرستی؟      

خدا رحمتشون کنه ان شاءالله بهترین جای بهشت نصیبشون بشه حتمااا میخونم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

مادرم جوان بود 😢خودم بالای سرش بودم قندش رفت بالا تو خواب سکته کرد خدایا یتیم شدم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2050
مادرم جوان بود 😢خودم بالای سرش بودم قندش رفت بالا تو خواب سکته کرد خدایا یتیم شدم 

خب چرا اومدی نینی سایت 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2183

خدا رحمتشون کنه. 

به نیتشون سوره الرحمن میخونم، دوست داشتی اسمشون بگو. 

خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                                     من تسلیم عشق الهی هستم🌸من سرشار از عشق الهی هستم                                     
خدا رحمتشون کنه.  به نیتشون سوره الرحمن میخونم، دوست داشتی اسمشون بگو.

اسمش فاطمه پدرش عباس   فدات شم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
اسمش فاطمه پدرش عباس   فدات شم

خواهش میکنم،

امشب شب اول قبرشونه؟ 

خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                                     من تسلیم عشق الهی هستم🌸من سرشار از عشق الهی هستم