2733
2739

خانما اگه كسي مثل من زير دست يه دكتر بي تجربه و بي وجدان موقع زايمان رحمش رو از دست داده بياد و نظرشو بگه، ميخوام ببينم زندگي بعد از هيستركتومي زير ٣٠ سال براي بقيه چطور ميگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

متاسفانه همسرِ دوستِ شوهرم در اثر سهل انگاری یه دکتر رحمش رو از دست داده

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
دكترم عاطفه الهويي نظري بود، من از طريق همين سايت باهاش آشنا شدم، بهترين روز زندگيمو برام جهنم ...

خب بقیه ش عزیزم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2740

سگ تو روح دکترت.

من تجربه ندارم ولی سزارین دوم با همون دکتر قبلی بودم از ترس کرونا ماست مالی کرد و یه مقدار زیادی از جفت تو رحمم جا موند بعد دوهفته رحمم عفونت کرد و خونریزی شدید پیداکردم در حدی که تو بیمارستان سه تا کیسه خون بهم زدن یه هفته فقط آنتی بیوتیک تو سرم بهم  زدن... سوراخ سوراخم کردن.آخر هم کورتاژ شدم.

2706