2752
2734
عنوان

كسي هست كه در حين زايمان رحمش رو درآورده باشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3656 بازدید | 39 پست
بله دكتر عاطفه الهويي نظري بود، تو خيابون جيحون خاك تو سرم از پيروزي ميرفتم جيحون فقط بخاطر تبليغات ...

خدا حفظش کنه کپل خانومو

خودت چرا زیر بار رفتی؟ اخه مگه اسونه زایمان بچه درست 

کتف دختر نازت خوب شد؟

آخرين سونوم براي ٣٥ هفته بود بچم ٢٨٠٠ بود، اينقدر دكتر همه چي رو سرسري ميگرفت كه هرچي بهش گفتم ...

عشقم منم دیگه از ۳۵هفته سونو نرفتم

بنظر من سونو خطا داشته

یعنی هفته های قبل سونو رفتی بازم وزن نینی کم بود؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خدا حفظش کنه کپل خانومو خودت چرا زیر بار رفتی؟ اخه مگه اسونه زایمان بچه درست  کتف دختر نازت خ ...

فدات عزيزم

بله الهي شكر خوب شد، بچم ٥ روز تو nicu بود ولي خداروشكر خوب شد

2731

کدوم بیمارستان زایمان کردی؟

خدا ازشون نگذره وقتی میبینن بچه درشته همونجا ببرن سزارین 

انقدر که تبلیغ زایمان طبیعیو میکنن میخوان گرید بیمارستانسون بالا بره با جون و روان خانواده خا بازی میکنن

کدوم بیمارستان زایمان کردی؟ خدا ازشون نگذره وقتی میبینن بچه درشته همونجا ببرن سزارین  انقدر ک ...

ابن سينا فلكه دوم صادقيه، نميدونم چطور تشخيص ندادن بچم درشته

واقعا روز بدي بود اميدوارم سر هيچ مادر و فرزندي نياد خدا هم به خودم هم دخترم رحم كرد. 

ولی منم بچه ی اولم رو طبیعی به دنیا اوردم و وزن بچه امم تقریبا بالا بود 4300 بود و خدا رو شکر هیچ مشکلی برای خودم و بچه ام به وجود نیومد

احتمالا دکترت ناشی بوده و یا خیلی بی تفاوت نسبت به وضعیت بیمارهاش

من از دکتری که پیشش زایمان هامو انجام دادم خیلی راضی ام خدا ازش راضی باشه خیلی مهربون و دلسوز بود

راستی کیانا جون میخوای من ادرس اینستای دکترم رو بدم باهاش ی مشورت کنی؟ شاید درمان داشته باشه و بتونی کاری کنی عزیزم

خیلی دکتر با اطلاعات و خبی هستن اگر خواستی حتما ی بار برو پیشش 

دکتر افسانه مهرنامیhttps://www.instagram.com/DrAfsanehMehrnami/
 ۶۶۹۳۳۸۶۹

ولی منم بچه ی اولم رو طبیعی به دنیا اوردم و وزن بچه امم تقریبا بالا بود 4300 بود و خدا رو شکر هیچ مش ...

كاش حداقل به اندام مادر هم دقت ميكردن كه واقعا در توانش هست، هر كي منو ميديد ميگفت تو چطوري تونستي طبيعي زايمان كني

سلام حال شما ؟ خوبید؟ من پست شمارو درباره در آوردن رحمتون خوندم . جالبه بدونید دقیقا منم تو سال ۹۹ تجربه شمارو داشتم . دخترم که به دنیا اومد به خاطر وزن بالاش اتونی شدم و بیهوش شدم و دخترم کتفش در رفت و منم ۲روژ تو ای سی یو و یک روز در بخشبودم و در نهایت رحممو در آوردن . یه بچه هم بیشتر ندارم . واقعا خیلی حال روحیم خرابه . خیلی دلم بازم بچه میخواست . میشه باهاتون دردل کنم