1874
1823

یه کرم پودر روزانه که راحت پیداشه معرفی کنید

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

ببین من خودم استاد میکاپم 

افتاد ؟ 😎🥴🥴😂😂😂😂😂❤❤❤❤😁😘

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
اکتی پور

قبلا زیاد استفاده کردم تنوع میخوام

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
من ابروم خیلی کم پشت شده حالتش از بین رفته چکار کنم

یه مدته من روغن کرچک و وازلین میزنم ابروهام بهتر شده

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   
یه کرم پودر روزانه که راحت پیداشه معرفی کنید

کرم پودر اورجینال بهتره اما چون قیمتاش واقعا بالاس به نظر من ضدافتاب رنگی prime خیلی خوبه اگه هم یه چیز خوب میخوای که قیمتشم خیلی گرون نیست actipure استفاده کن چون لوازم فیک پوستت رو نابود میکنن

پرایمر چنددقیقه قبل ارایش باید روی صورت بمونه؟

یک دقیقه یاچی؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1826
1718