2737
2734
عنوان

بختک اولین باری ک فهمیدم چیه داخل همین تاپیکابود من میترسم بخدا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 59 پست
من یه بار خواب بودم یکی با دستاش گردنم را گرفته بود داست خفه میکرد بابام‌صدام کرد اگه نه خفه شده بود ...

اون جنه 😖😖🤣

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
عزیزم اون بختک نیست یه حالتیه که بدن ادم قفل میکنه و نمیتونی کاری کنی برای چند ثانیه. اسم علمیش یادم ...

من تو بيدارى ديدمش.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو بيدارى ديدمش.

اون جن بید خواهر من بختک فلج خوابه 

حالا نترسی جن نیست به نظرت اومده

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2728
اون جن بید خواهر من بختک فلج خوابه  حالا نترسی جن نیست به نظرت اومده

به هر حال من ديدمش.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

من هفته گذشته خیلی اینطوری شدم طوری که با جنگ و جدال خودمو خلاص کردم از دستش وقتی بلند میشدم تموم تنم میلرزید فشارم شدیدا میوفتاد تا سریه اخر تو یه ساعت پنج شیش بار اینطوری شدم دیگه ترسیدم تو خواب تشنج کنم تنها راهی ک به ذهنم رسید قران بود قران رو بغل کردم خوابیدم دیگه اینطوری نشدم خداروشکر حالا اینکه میگن منطق علمی داره و خرافاته نمیدونم ولی هرچی ک بود وحشتناک بود تنها راهی هم ک نجاتم داد قران بود

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...
2740
پانیک چیه بچه ها

حمله عصبیه 

خیلی بی تربیتی نگو تنهام‌خونه😁😤😤😤

عزیزمممم نترسسسس بیتربیت چیه مگه فوش دادمت 

خخخ گفتی دیدیش خب ادم کیو میبینه حالا نترسسسس اون فرشته محافظت بوده داشته نگاهت میکرده ببینه چقدر نانازی خوب شدددد نترسیدی 

اما به نظر من بدن بیدار شده میخواد تکون بخوره مغز خوابه. نمیشه چون بدونه دستوره مغز بدن حرکت نمیکنه. ...

بله بدن بیدلر میشه ولی مغز هنوز بیدار نشده بیشتر زمانی اتفاق میفته که آدم خیلی خستس و چیزی باعث بیدار شدن یهوییش میشه

اما به نظر من بدن بیدار شده میخواد تکون بخوره مغز خوابه. نمیشه چون بدونه دستوره مغز بدن حرکت نمیکنه. ...

من مثال زدم اصلش اینه که بدن وقتی به خوا میره فلج میشه تا یه وقت توی خواب راه نریم یا کاری نکنیم اما بعضی وقتا مختل میشه بعضیا تو خواب راه میرن و بعضیا بیدار میشن اما هنوز فلجن