2737
2739
عنوان

دوران عقد و درخواست پول

166 بازدید | 11 پست

بچه ها ازشوهرتون پول میگیرین یانه؟ من نمیتونم ازش درخواست کنم پول بده. خونه بودم کارت بابا دستم بود الان بی پولی اذیتم میکنه . وقتی پول تموم میشه نمیتونم بگم بده تا خودش میگه

از الان هرچی بهش عادت بدی همون میشه 

اگه داره ازش بگیر 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوایل آدم اینجوریه🤣🤣🤣بعدش پدرش هم در میاری(شوخی)

خب به نظره من باهاش مطرح کن بگو بدم میاد ازت درخواست کنم هی پول میخوام غرورم میشکنه...بگو لطفا برام ماهانه در نظر بگیر تو یه کارتی هر ماه یه پولی بریز

موقعه عقدم بابامم بهم ماهیانه میداد همسرمم میداد مادرشوهر و پدرشوهرمم هرماه ب 1بهونه میبردنم خرید میکردن... 

بهش بگو ماهیانه 1مبلغی بزنه کارتت اصلا تعارف نکن زنی ک خرج نداره ارج نداره یادت نره

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
اوایل آدم اینجوریه🤣🤣🤣بعدش پدرش هم در میاری(شوخی) خب به نظره من باهاش مطرح کن بگو بدم میاد ازت در ...

گفتم میگه پول داری منم مثلا سیصد داشتم گفتم اره دارم ولی میدونستم میرم شهرستان بیشتر خرج میشه

وای منم همینطورم بعد دوسال که عروسی کردیم خیییلی سختمه بهش بگم پول میخوام.

از الان بهش بگو ماهیانه برات واریز کنه. عادتش بده خودش بریزه قبل اینکه تو بگی

من اول زندگیمون متاسفانه شوهرم بیکار شد و خب بهش نمیگفتم پول بده الانم واسه خودم سخته بگم اونم بد عادت شده

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.