2733
2739
عنوان

بختک اولین باری ک فهمیدم چیه داخل همین تاپیکابود من میترسم بخدا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 59 پست
بی تربیت فحش نیست گلم تو شهر ما🙄حالا خوب گفتی 😍😘

بی تربیت یعنی کسی که بی ادبی میکنه به کسی 

یعنی کسی که ادب رو رعایت نکنه 

منم هم بی ادبی نکردم گلممم بهتره این کلمه رو برای  هر کسی به کار نبری  بشین و بتمرگ هم فوش نیستن اما بشین کاربرد داره 

خخخ حالا فرشته بچسب بیخیال 😁❤

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
عزیزم دوستمون یه مقاله گذاشت توضیح داد اون توهم مغزه همه وقتی اینطوری میشن یه حرکت سایه واری رو میبی ...

من نميترسم. با مقاله ها هم كارى ندارم، چون همشونو خوندم. خيلى چيزا ناشناخته هستن و دانشمندا دربارشون فقط نظر ميدن.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم‌در کل من منظوری نداشتم😍

اشکالی نداره عزیزم

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2728
بله بدن بیدلر میشه ولی مغز هنوز بیدار نشده بیشتر زمانی اتفاق میفته که آدم خیلی خستس و چیزی باعث بیدا ...

اما من هروقت هروقت نماز صب خوندم و دوباره میخوابم اینجور میشم وجور که اگه نماز صب بخونم یا نمیخوابم یا اصلا نماز صب نمیخونم. بعداز ظهر ها هم همینطور 

به نظرم اونايى كه رو جنبه علمى قضيه پافشارى ميكنن خيلى از اين به اصطلاح بختك ميترسن ! 😜

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
به نظرم اونايى كه رو جنبه علمى قضيه پافشارى ميكنن خيلى از اين به اصطلاح بختك ميترسن ! 😜

به شخصه تا حالا تجربه نکردم

بیشتر دوست داشتم اونایی که خیلی میترسن بفهمن همچین چیز ترسناکی هم نیست

حالا مثا بگیم فرشته ها زمینو دور خورشید میچرخونن یا بگیم جاذبشون باعث شده چیزی تغییر میکنه؟

به شخصه تا حالا تجربه نکردم بیشتر دوست داشتم اونایی که خیلی میترسن بفهمن همچین چیز ترسناکی هم نیست ...

تجربه نکردی بعد میگی ترسناک نیست؟!

در مورد مثالی که شما زدی به نظرم بله اگه بدونیم قضیه واقعا" چیه کل باورها و زندگیمون تغییر میکنه.

2740
تجربه نکردی بعد میگی ترسناک نیست؟! در مورد مثالی که شما زدی به نظرم بله اگه بدونیم قضیه واقعا" چیه ...

خب شما اسرار داری ترسناکه؟

اصلا چه حدیثی در مورد بختک دیدی

هر جور دوست داری میتونی فکر کنی

باورهای زندگی من دست خودمه

و دوست دارم به بقیه هم بگم دست خودشونه

مخصوصا وقتی میبینم با یه باور الکی خودشونو اذیت میکنن

حالا اگه باور زیبایی بود یه چیزی

نترس بابا منم زیاد برام پیش میومد از نظر علمی میگن یه حالته ک بدنت بیدار میشه اما مغزت فعالیتش رو دیرتر شروع میکنه

وگرنه نترس جن نمیاد دست و پات رو بگیره

تو این حالت تکون نخور زودتر درست میشی

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
خب شما اسرار داری ترسناکه؟ اصلا چه حدیثی در مورد بختک دیدی هر جور دوست داری میتونی فکر کنی باورها ...

اصرار منظورته؟!

مگه هزار بار تاکید کردم که ترسناکه میگی اصرار داری؟!

ربطش به حدیث چیه؟؟؟!!!!

باوراتم دست خودته کسی به باور شما دست نزده به خدا ! 😂😂😂😂

اصرار منظورته؟! مگه هزار بار تاکید کردم که ترسناکه میگی اصرار داری؟! ربطش به حدیث چیه؟؟؟!!!! باور ...

عزیزم جملم سوالی بود

شما فرموده بودید احساس میکنم اونایی که روی جنبه علمی قضیه تاکید میکنن خیلی از این قضیه میترسن

من گفتم منی که تجربه نکردم چرا باید بترسم؟

اصلا چرا نباید روی جنبه علمی تاکید کنم که ترس بقیه کم شه؟

وقتی هیچ دلیلی برای اینکه بگیم چیزی به نام بختک وجود داره نداریم چرا باید بگیم وجود داره و روی قسمت علمیش تاکید نکنیم

ممنون از توجهتون

عزیزم جملم سوالی بود شما فرموده بودید احساس میکنم اونایی که روی جنبه علمی قضیه تاکید میکنن خیلی از ...

چرا مطمئنی دلیلی وجود نداره؟! چه بخوای چه نخوای کسانی که تجربه کردنش میترسن حالا شما هزار تا دلیل به اصطلاح علمی بیار. تجربه نکردی نمیتونی و نباید به دیگران بقبولونی که ترسناک نیست.

خب چه دلیلی وجود داره؟ اتفاقا طرز تفکر روی ترس موثره

باشه.