2733
2739
عنوان

مادرشوهرم تازگیا میاد زنگ درمونو میزنه😳

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی راهیم واسه پشیمونی بزارید ترخدا شاید پشیمونه خوب میخواد جبران کنه 

اونم ی مادره مثل مادر خودت ...غریبه نیست ک بگی عمرا نمیخوام دیگه رفت و امد کنم باش

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2728
وا چرا اصرار دارين ك بد باشين با مادر شوهرا😐

اصرار ندارم بد باشم میخوام همین فاصله ای رو ک حفظ کردم بمونه صمیمی ک بشیم خیلی بحثا پیش میاد

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

حالا تحمل کن به روت نیار شاید چند روز پشت سر هم کار داشته و دیگه نیاد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2740

درو باز نکن بگو حموم بودم .یه بار بگو تلویزیون روشن بوده حتما یه بار بگو سشوار روشن بوده نشنیدم یه بار بگو دستشویی بودم تا اومدم باز کنم دیدم رفتی

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

عزیزم میل خودته اگه رابطه در همین حد هم نمی خای حق داری بنظرم همون روز اول عروسی باید با دمپایی ابری بزنی تو دهن مادرشوهر حساب دستش بیاد. حالا این چیزا خارجيا هم زیاد دارن. بنظرم این دفه که اومد بش بگو کاری داشتی زنگ بزن نمیخاد بیای اذیت بشی 😅😅

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
خب چیمیشه مگ بزا بیاد ساعتای رفت امدتون ک دیگ چیز خصوصی نیس😐

از نظر اینا ساعتای رفتو امد پسر همسایه مهمه منکه دیگه عروسشم

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2706