2737
2734
عنوان

مادرشوهرم تازگیا میاد زنگ درمونو میزنه😳

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 42 پست
بیاد تو به شوهرت چی بگه؟ ک میکی میترسم بیاد تو به شوهرم بگه

نه خیلی باسیاسته ب شوهرم میگه رفتم در زدم ناهید خونه نبود

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

چقدر رر عالی که برات غذا هم میاره حتماخیلی دوستتون داره دمش گرم

هیچ وقت بابت چیزهایی که پدر مادرت نتونستن برات فراهم کنن گلایه نکن... چون احتمالا چیزهایی که برات فراهم کردن، همه ی چیزی بوده که داشتن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهر من اگه برام غذا میاورد میزاشتمش رو سرم 😁 طفلک حوصله اش سر میره حالا خوبه تو نمیاد بنده خدا 

همون دم در هم نیادددد 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
درو باز نکن بگو حموم بودم .یه بار بگو تلویزیون روشن بوده حتما یه بار بگو سشوار روشن بوده نشنیدم یه ب ...

ایول این بهانه ها ب ذهنم نرسیده بود👌👌👌.فقط حموم بودن تو ذهنم بود

2731
درو باز نکن بگو حموم بودم .یه بار بگو تلویزیون روشن بوده حتما یه بار بگو سشوار روشن بوده نشنیدم یه ب ...

بنظرم این رفتارا در شان یه عروس متشخص نیست عروس باید سلیطه باشه همزمان زیرپوستی منظورشو برسونه که بهونه دستشون نباشه ولی شخصا من رسما میرینم بهشون حتی تو جمع چون احترام خودشونو نگه نمی‌دارن😅☝️

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
از نظر اینا ساعتای رفتو امد پسر همسایه مهمه منکه دیگه عروسشم

حالا منک نمیشناسیم خانوادتونو ولی اگ جای مادرشوهرت مادر خودت اینجوری بودو شوهرت میگف خوشم نمیاد بیاد زنگ برنه قطعا ناراحت میشدی

مادر شوهر بد ندیدی عزیزممممم مادر شوهرت حلوا حلوا کن 

من از بیمارستان در بیام امر میکنن باید اول برم اونجا 

یبار با گچ خیس تازه از بیمارستان با شلوار بیمارستان گفت باید بیاید اینجا فقط تونستم لباسم عوض کنم برمممدنرممم اتیش میشه 

یبار هم عمل کرده بودم دستم نمیتونستم تکون بدم میگفت با اون یکی دستت جارو بزن 

غذا بیاره برامممممم اوففففف محالاته 🤣🤣🤣 تو خواب ببینم 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
مادر شوهر من اگه برام غذا میاورد میزاشتمش رو سرم 😁 طفلک حوصله اش سر میره حالا خوبه تو نمیاد بنده خد ...

اینم نمیاورد الان نمیدونم چش شده...

2738
اینم نمیاورد الان نمیدونم چش شده...

خب اگه روی خوش نشون بدی طفلک ببین چه میکنه 🤣🤣

بنظرم این رفتارا در شان یه عروس متشخص نیست عروس باید سلیطه باشه همزمان زیرپوستی منظورشو برسونه که به ...

خب الان من جطوری غیر مستقیم بگم دوس ندارم ?

نه بابا مرض داره اومده بو بکشه ببینه چه خبره 😂

دیگه باآدم فضول نمیشه دروفتاد.زود خودشو میژنه مظلومیت همه چی گردن عروس میوفته

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
خب الان من جطوری غیر مستقیم بگم دوس ندارم ?

خب یه جا ریپلای کردم گفتم که محترمانه مهربانانه تاجاییکه میتونی البته😅بگو زحمت نکش بیای دم خونه کاری داشتی زنگ بزن برات می‌فرستیم. اینجوری حالش بیشتره مستقیم بگی به طرف تا اینکه مث موش قائم بشی بعد دروغ بگی سشوار وخواب بودم و.... اصلا هم خجالت نکش خانواده شوهر بابد شست رُفت پهن کرد خشک بشن. 🤣😂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

اسی  واقعا دلم برا مادرشوهرت سوخت  

خدایا خودت به دادمون برس 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔