2733
2734
عنوان

فهمیدم شوهرم زن بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 9562 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سک س چت میگن لغزش 

به رابطه جنسی میگن خیانت 

من هر دوش برام خط قرمزه 

تحت هر شرایطی حاضر نیستم ادامه بدم .

ولی توصیه به کسی نمیکنم

اینجا ازت میپرسن در چه حدی بوده؟ چون خیلی ها با لغزش جدا نمیشن .خط قرمزشون نیست .میگن مرده تنوع طلبه .من به این بی ارزشی خودم را نمیرسونم .ارزش من بالاتره تا با مرد بی لیاقت و بی غیرت و سست عنصر بمونم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

عزیزم ی دوست مجرد دارم خیلی مهمونی و دورهمی میره میگه بخدا نمیدونی چقدر زن و مرد تو این مهمونی هاهست ....اگه اینطور باشه ک همه باید ازهم جداباشن😑 

اول باهاش حرف بزن و خوب به گوه خوردن بنداززش بعد بالاخره ی تصمیمی میگیری دیگه

2728

به نظر من الان فهمیدی ممکنه واکنشه تندی نشون بدی اونم فکر میکنه که چی کار کنه یا میگه غلط کردم و توجیه میکنه (البته ۴ ۵ نفر خیلیه مشکلش شدیده) گولت بزنه و با این حجم فعالیتش دوباره تکرار میکنه احتمالا یا اگه بخوای جدا شی کارتو سخت میکنه

من فکر میکنم اول برو پیش یه مشاور و اگه تشویق به جدایی کردت قبلش برو پیش وکیل بعد بهش بگو

نمیدونم ولی اگه نظر ما برات مهمه به نظرم اگه تو کنار بکشی راه رو برا اونا راحت تر کردی. بجاش جای پاتو محکم تر کن. منظورم این نیس که حکومت نظامی اعلام کنی. مطمعنن که ادم خیلی ناراحت میشه و اینا ولی بهترین کار اینه که باهاش حرف بزنی و اون متن و اینارو هم یجور برا خودت نگه دار که نتونه بزنه زیرش اولن. بعد باهاش صحبت کن که چیش کم بوده یا از یه مشاور کمک بگیر تو این یه عالمه من مشاور دیدم به نظر از مشاورا کمک بگیری بهتره

2740
نه بابا یه خانمی تو دادگاه به قاصی گفت شوهرم مشکل داره  باید جدابشم قاضی گفت چه مشکلی خانومه گف ...

خدا مرگ بده ب این مملکت و طرز فکر بعضیا خصوصا بیشتر مردا

😛😜🤪😝🥴🥴😯😯😲
بنظر من با مرد خیانتکار باید بدتر رفتار بشه. جدا بشه که خوبش میشه . باید مهرشو اجرا بزاره تا حالش جا ...

اخه چقدرم مهریه زنو بهش میدن ادمو جون به لب میکنن بعدشم چند ماه ی بار ی ربع سکه ....اگه تو اون زندگی بمونه هر روز داغونتر میشه حداقل بره برای خودش ی زندگی جدید بسازه 

بخدا خیلی ناراحت میشم کاش خیانت وجود نداشت 😔

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اخ گفتی چقدر دلم شاد شد از ته دل خندیدم  خودمو تصور کردم که شوهرم خوابه بزنم توو دهنش یه دونه ...

تنها لحظه ایه ک میتونی حرصتو خالی کنی واقعا باید بزنه 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

سلام ب روش نیار اصلا.شماره اون خانما رو بردارداشته باش....ب روش بیاری علنی انجام میده ترسش می ریزه....ب رو خودت نیار عادی باش..ولی تو حرفات بگو وای شوهر فلانی زن باز خاک بر شرفش مردی ک زن داره فلانه...فلانه...بهش اینطور کن....بعد بگو قربون شوهر خودم ک پاکه چشاش..خدا لعنت کنه بکشه مردی رو خیانت می کنه

2706