2703
2553
عنوان

فهمیدم شوهرم زن بازه

9461 بازدید | 85 پست

اون خاعن کنارم خوابیده داره خروپف میکنه.من دارم خودمو داغون میکنم.از روچت هاش فهمیدم.تو همین چندروز با ۵،۶تا دختر یا زن چت میکرد.رابطمون کم بود بهش که میگفتم میگفت از حجم کار هست.چکارکنم؟؟؟ی بچه دارم.جدا شم؟؟

دریغ نکن

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

متاسفم عزیزم ،بله جدا شو 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

یعنی باهاشون رابطه جنسی داشته 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

فعلا تو این شرایط اقتصادی نمیشه دست از پا خطا کرد.باید عمیق فکر کنی به این مسئله.عجولانه تصمیم نگیر.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706