2737
2739
عنوان

فهمیدم شوهرم زن بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 9563 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیانت کثیف ترین کار ممکنه ..اما واقعا اگه دوسش داری و زندگیتو دوستداری بمون و بساز زندگیتو ..اگه قراره فقط خودتو اذیت کنی جداشو

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2740

چقد بد اگه شرایط طلاق و داری پول داری میتونی رو پات وایسی خانوادتم پشتت هستن میتونی به طلاق فکر کنی

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

نه بابا یه خانمی تو دادگاه به قاصی گفت شوهرم مشکل داره  باید جدابشم قاضی گفت چه مشکلی خانومه گفت زن بازه شوهرم قاضی گفت مشکلتو بگو خانمه گفت من که گفتم زن بازه دوباره قاصی گفت مشکل اصلیتو بگو خانمه گفت زن بازه قاضی گفت اونو که همه مردا هستن منظورم مشکل دیگه ای دارین این که گفتم ماله ۴ ساله پیش بود حالا بروووووووو تا ته خط

باهاشون رابطه داشته یا چت کرده فقط

من فقط چتهاشو دیدم چت هایی که تو این چندروز دیدم مشخصه رابطه جنسی نداشته.اما به یکیشون گفته بود چندروز پیش اومدم شهرتون هرچی زنگ زدم جواب ندادی.دختره هم گف گوشی نداشتم

چرا بعد از این که از شوهراتون خیانت میبینید زودی فکر جدایی می افتین تازه جدا شید که خوشبحالشون میشه راهشون واسه کثافط کاری باز تر میشه باید ی چند وقتی عذابشون بدید باید روزی هزاربار ارزوی مرگ کنن 

😛😜🤪😝🥴🥴😯😯😲
2706