2737
2734
عنوان

فهمیدم شوهرم زن بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 9562 بازدید | 85 پست

متاسفانه  شاها  از روی  شکم سیری  پیام  میدید درد کشیده   که  نیستید  قباحت  کار  زیاده  ولی  همه  چیز  با  طلاق  درست  نمیشه  طلاق خودش  سر  منشا  اولین  مشکلات  بزرگتر  است  و  همه  یک  طور  دیگر  نگاهت  میکنند  مخصوصا خانمها  در کشور ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم به مردای دیگه پیام داده بود هم نسختون همین بود ایا

نه !

مرد میدونه که همیشه خانمش کوتاه میاد .برای همین راحت تر خیانت میکنه .مرد میدونه که همیشه زنش را داره تو زندگیش و زنگ تفریح هم ایجاد میکنه واسه خودش .این حقیقت هست ...

اگر زنان جوری برخورد کنن که اگه طرف لغزید ، دیگه جایی برای بزگشت نداره ، بیشتر مواظب چشم و گوش و رفتارشونن باور کن ...

بلعکسش اگه زن خیانت کنه مرد نمیبخشه .پس زن خیانت به راحتی نمیکنه !

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
منم الان بچه دارم ...درک میکنم  ولی من بودم بازم راهم جدایی بود .چون خط قرمزه و دلم صاف نمیشه ...

نخوابه باهاش . بعد اون میره دادگاه میگه زنم با من نمیخوابه . زنم میگه نمیخوامش. زوری که نیس بعد مجبور میشه طلاقش بده

2731
مگه میشه مرد خائنو دوس داشت 

خیلیا تو همی نی نی سایت تاپیک زدن خیانت کرده ناراحتم دارم میمیرم بهش میگن جدا شو میگ اخه دوسش دارم😒😒😒😒😒 البته منم درکشون نمیکنم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
چجوری؟؟؟راهنمایی لطفا

عذابش بده نادیده بگیرش ی کارایی بکن فکر کنه داری بهش خیانت میکنی تا دیوونه بشه ی روز بگو طلاق میخوام ی روز بگو مهریه میخام ی روز بگو خونه و ماشین ب نامم کن اخر سرم همه چیشو با همین کارا ازش بگیر بعدم ولش کن و جدا شو

😛😜🤪😝🥴🥴😯😯😲
2740
خیلیا تو همی نی نی سایت تاپیک زدن خیانت کرده ناراحتم دارم میمیرم بهش میگن جدا شو میگ اخه دوسش دارم😒 ...

من بهش مشکوک شدم و اگه مطمعن شم دیگه قطعا دوسش نخواهم داشت ولی نمی گم ازشم جدا میشم چون یه بچه دارم