2737
2739
عنوان

آزمایش سلفری

173 بازدید | 19 پست

سلام دوستان لطفاً اگه کسی تجربه کرده بگه 

من19سالمه بچه اولمه رفتم غربالگری اول سونوش خیلی بود آن تی و عالی رفتم آزمایش دادم جوابش اومد گفتن سندروم دان هست از 120 یک درصد بالا آورده بود رفتم سلفری دادم یک هفتس فعلا نیومده هر روزم شده گریه خیلی دارم عذاب میکشم لطفاً راهنماییم کنین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
طول می‌کشه عزیزم. برای من حدود سه هفته شد. مطمئنم چیز خاصی نیست 

سلام خانم ببخشید شما مرحله دوم فقط سونوی انومالی رفتید یا ازمایش غربالگری هم بازم رفتید؟؟؟

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم گریه نکن.اگه سونو عالی بوده بچه سالمه

ب منم همین رو گفتن تازه من ی پسر سالم هم داشتم.دومی گفتن ازمایش مشکوکه.همش واسا بازار کارشونه.

بعد نتیجه اومد ک منفی ه.الان پسرم دو سالشه و سالمه و از اولی اکتیو تره

سلام خانم ببخشید شما مرحله دوم فقط سونوی انومالی رفتید یا ازمایش غربالگری هم بازم رفتید؟؟؟

سلام عزیزم . من فقط سونو آن تی، سل فری، سونوی آنومالی و اکوی قلب جنین رو دادم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2740
اکوی قلب جنین برای هفته چندمه؟؟

بین هفته هجده تا ۲۲ انجام میشه. البته بهترین تایمش همون ۱۸ هفته و چند روزه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

ایشالا که چیزی نیست چون سونو و آن تی خوب بوده. دختر من یک از صدور نود بود رفتم آمینو شدم هیچی نبود خدارو شکر 

ولی کاش سلفری نمیرفتی یهو می‌رفتی آمینو سننتز که خیالت راحت باشه. چون اگه خدا نکرده سلفری هم مشکلی نشون بده باز آدم برای مجوز سقط باید بره آمینو سنتز که یه هزینه ی دوبارست.

عزیزم شک نکن این کارا فقط هدررفتن پوله من فقط ان تی رفتم چون میخواستم بفهمم جنسیت چیه ولی گفت معلوم نیس گذاشت آنومالی مبلغش هم یک وخورده ای بود نرفتم گذاشتم ۱۹هفته رفتم جنسیت بچمم خداروشکر سالم وسلامت بود 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
2706