2737
2734
عنوان

میخاد بچه هاش رو بیاره...

468 بازدید | 42 پست

سلام دوستان، این کاربری دست ۳ نفره از همین اول بگم ک سو تفاهم نشه

یکی از دوستانم ک این کاربری رو داره میخاد برای آوردن بچه هاش اقدام کنه

حدود ۲ ساله جدا شده و طرف مقابل هم ازدواج کرده نمیخاد نامادری بالای سر بچه هاش باشه.

لطفا سن و جنسیت رو نپرسید ک قطعا شناخته میشه....

خونه و ماشین داره برجی حدودا ۸ تومنم فیکس از مهریه و یارانه ونفقه بچه ها و ...براش واریز میشه بعد اوردن بچه ها

پولی ک بمونه توخونه و کار نکن هیچی اینقدره ماهانه و بچه ها بیمه پدرشون و خب بیمه خیلی از هزینه ها رو کم میکنه

بگذریم ک هنر دست داره و کار میتونه بکنه

تحصیلاتم داره ولی چون یکی از بچه ها سن خیلی کمی داره نمیتونه شرکت کار کنه.

حالا ولی می‌ترسه از تنهایی بزرگ کردن بچه ها، از خرج ها و....

بچه ها از نظر مالی و سلامتی در رفاهن و فقط مشکل نامادریه ک خب کم مسئله ای نیست ، از طرفی میگه نکنه بیارم خار ب پاشون بره ازم شکایت کنن و هی رفت و آمد دادگاه داشته باشه(متاسفانه خانواده پدر بچه ها اذیت کن هستن) و اینکه خانواده ای نداره ک تو این مسئله کمک دستش باشن ب هر شکلی

لطفا احساسی برخورد نکنید با مسئله و عاقلانه راهنمایی کنید

آیا بیاره بصلاحه یان؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم من که الان دخترم شبانه روز داریم براش خرج میکنیم امروز از صبح قهره روز دختر کادو کم گذاشتیم...بجه های الان پرتوقع هستن بیاره هم با بی پولی هیچ لذتی نه بچه ها از یودن نادر میبرن نه مادرشون حال خوبی داره با کوه مشکلات

2740
دوستایی که میگین بیاره با هشت تومن کجای تهران میشه خرج بچه درآورد اونم دوتا.... 

بچه ها اونور زیر دست نامادری هستن ک هیچ شناختی ازش نداره مادر اصلی بچه ها از طرفی مشکل مالی براشون پیش بیاد پدر هیچ حمایتی نمیکنه

بیاره دو لقمه نون آدم کمتر بخوره بچش کنارش باشه 

من میگم خودش میتونه کمتر بخوره ولی مگه بچه نخور رو کم بخور رو میفهمه؟؟

ولی از طرفی نامادری هم داستانه

واقعیت موندیم چی بهتره

2706