2733
2734
عنوان

اقدام تو کرونا

1074 بازدید | 118 پست

سلام بچه‌ها، من ۲۸ سالمه و ۶ ساله ازدواج کردیم. دانشجو بودیم و تازه درسمون تموم شده و رفتیم سر کار. به نظر شما تو شرایط کرونا، اقدام به بارداری کار درستیه؟ صبر کنم و هنوز وقت دارم، یا اقدام کنیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر

من 24 سالمه گفت وقت نداری زووود اقدام کن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2728

نه اصلا این کارو نکن هم خیانت به خودته هم به اون بچه باور کن تو جریان دکتر و سونوگرافی رفتن و دید و بازدیدهای بعد زایمان و خونه نشینی و رعایت همه اصول با بچه خیلی سختی میکشی 

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))

کرونا معلوم نیست کی تموم بشه تواقدام کن

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2740
برو دکتر من 24 سالمه گفت وقت نداری زووود اقدام کن

دکتر رفتم و معاینه معمولی کرد و گفت اوکی هستی. اما خیلی نگرانم نکنه بارداری ما هم طول بکشه و عملا فقط زمانو از دست داده باشیم، از یه طرفم از کرونا گرفتن و اثراتش میترسم. شما علایم خاصی داشتی که دکتر بهتون ابن توصیه رو کرد؟

صبر کن تازه درست تموم کردی تازه شاعل شدی.وصعیت کرونا هم که نور علی نور شده 

به جاش یه سال صبر کن اون پولی که مد نطرت هست پس انداز کن وسیله های که دوس داری بخر کاری که نکرد بکن خوشی کن بعد اقدام کن 

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
من ک 28 ام و عقدم دکتر چی بم بگه    

برو دکتر حتمااااا

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

برو‌ دکتر چکاب شو شاید مشکل داشته باشی و نیاز باشه زود باردار بشی 

اگه مشکلی نداشته باشی بزار برا سال بعد 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w