2733
2739
عنوان

اقدام تو کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 118 پست

اقدام کن اسی معلوم نیس این لعنتی کی تموم بشه 

لااقل تو این همه بدبختی یه خوشبختی تو شکمت داری 

من فقط دلم ب بچه تو شکنم خوشه اصلا همن پشیمون نیستم فوقش کمتر از خونه میرم بیرون 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر من 24 سالمه گفت وقت نداری زووود اقدام کن

اون دکتره دیونه بوده حتما...الان خیلیا بالای سی سالن ازدواجم نکردن...دوستم ۳۸سالشه الان حامله اس

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2728
من ک فعلا پلمپم  والا واس برداشتن دختری میخایم بریم دکتر  من واژینیسم دارم انگار. میگم ...

عقد مگه نیستی؟

اوکی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
برو‌ دکتر چکاب شو شاید مشکل داشته باشی و نیاز باشه زود باردار بشی  اگه مشکلی نداشته باشیبزار ب ...

چه سوالایی باید بپرسم از دکتر؟ من همیشه دوره هام و هورمونهام منظم بود تا پارسال هورمونهام به هم ریخت و ۶ ماه قرص خوردم تا نرمال شه. اما دکتر حتی ازم ازمایش هورمونی م نگرفت! گگفت علایمت که قطع شده پس اوکی ای، اگه علایم داشتی باز بیا:|

من ۲اسفند اقدام کردم بعد کرونا اومد دیگه😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2740
اون دکتره دیونه بوده حتما...الان خیلیا بالای سی سالن ازدواجم نکردن...دوستم ۳۸سالشه الان حامله اس

وا دیوونه چیه آزمایش دادم ذخیرم کمه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
چه سوالایی باید بپرسم از دکتر؟ من همیشه دوره هام و هورمونهام منظم بود تا پارسال هورمونهام به هم ریخت ...

بگو سونو برات بنویسه با آزمایش خون 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
۲۴ سالته چرا گفت وقت نداری....من ۲۷سالمه گذاشتم‌بعد کرونا

ذخیره تخمدانم کمه.1.4

من خارج از ایرانم و دید و بازدیدی در کار نیست:( فقط من و همسرمیم. پروتکلهای اینجا برای باردارها سختت ...

خب پس نگرانیتو کم کن،جای شلوغ که نمیخوای بری،احتمالا گرفتن خانم باردار که ببشتر نیس

من تو اینستا میخونم اینم پیجم:niloo.music1😍خوشحال میشم صدامو بشنوید