2733
2739
عنوان

اقدام تو کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 118 پست
نه اصلا این کارو نکن هم خیانت به خودته هم به اون بچه باور کن تو جریان دکتر و سونوگرافی رفتن و دید و ...

کرونا ممکنه تا ۵ سال دیگه باشه نمیشه ک بچه دار نشد.منم هرسونو یاازمایشی میرم راحت ماسک میزنم و رعایت میکنم.

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا این کارو نکن هم خیانت به خودته هم به اون بچه باور کن تو جریان دکتر و سونوگرافی رفتن و دید و ...

من خارج از ایرانم و دید و بازدیدی در کار نیست:( فقط من و همسرمیم. پروتکلهای اینجا برای باردارها سختتره. کل مراحل دکتر رعتن تنهام و فقط موقع زایمان همسر هست

2728
دکتر رفتم و معاینه معمولی کرد و گفت اوکی هستی. اما خیلی نگرانم نکنه بارداری ما هم طول بکشه و عملا فق ...

من دکتر گفت سااالمی نیاز به آز نداری.

گفتم میخوام آز بدم حتما.

بعد هیییچ علامتی ندارم ولی توی جواب آز ذخیرم کم بود.

حتما سنو و آز بده.

دکترا چقدر بی سوادن بعضیاشون

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740
برو دکتر حتمااااا

من ک فعلا پلمپم 

والا واس برداشتن دختری میخایم بریم دکتر 

من واژینیسم دارم انگار.

میگم ی پیام میدم لطفا بخون اینجا میترسم ناظرین بترکونن 

من در رقابت با هیچکس جز *خودم* نیستم  
دکتر رفتم و معاینه معمولی کرد و گفت اوکی هستی. اما خیلی نگرانم نکنه بارداری ما هم طول بکشه و عملا فق ...

نه‌کلا به منم گفت تا ۲۵ سالگی‌بارداری شی بهتره، ولی بزار لاردار شی، کرونا حالا حالاهااا‌رفانی نیست، از طرفی هم جون جلوگیری زیاد داشتی ممکنه طول بکشه، شایدم با همون بار اول باردار شی، خدا داند

بنظرم‌نزارسنت بالای ۳۰ بشه.اون موقع ازمایشای اضافی هم برات مینویسن ک خرجش دوبرابرمیشه.

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.