1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

اگ یه عده نمیان بگن تبلغه  و من خفه نکننمن پک محصولات پنبه ریز رو استفاده کردم عالی شد هم موخورهام کم شد هم ریزش موهام خیلی هم‌خرم و لطیف شده

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍

آمپول رو چه مدت زدی اسی؟

تا همین چن لحظه پیش فکر میکردم خدا یه عوضیه بیرحمه یهوو یادم افتاد من بودم که عوضی شدم نه اون، اونکه هرجا صداش زدم اومد ولی از وقتی یه عوضی شدم قهر کرد باهام یه چیزم طلبکارش شدم متاسفم واسه خودم

من درحال مصرف راکوتانم موهام خیلی میریزه .میگن بعد قطع کردن قرص خیلی بیشتر میشه ریزش مو فک کنم‌کاملا کچل بشم دیگه

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی اّمـیــــــــر حـــســــیــــن جــانم💍

روزی چنتا تار مو میریزه؟

تا همین چن لحظه پیش فکر میکردم خدا یه عوضیه بیرحمه یهوو یادم افتاد من بودم که عوضی شدم نه اون، اونکه هرجا صداش زدم اومد ولی از وقتی یه عوضی شدم قهر کرد باهام یه چیزم طلبکارش شدم متاسفم واسه خودم
1794
اگ یه عده نمیان بگن تبلغه  و من خفه نکنن من پک محصولات پنبه ریز رو استفاده کردم عالی شد هم موخ ...

منم همینطور.بخدا تبلیغ نمیکنم واقعا راضی بودم و عالیییییییه.سامپو تقویتی لدورا و ماسک موی الیکس

یه عشق و نفس دارممممم،ولی......کنارم نیست...دلم پر درده....m@s
۲۹ سالمه مجردم احساس میکنم حجم موهام خیلی کم شده  دکترم رفتم ظاهرا ازمایشم خوب بود

منم ریزش مو داشتم قرص آهن + اسید فولیک و مولتی مینرال و ویتامین د۳ خوردم خیلی بهتر شدم 

موی خانمها به خاطر خوردن سردی زیاد میریزه حلوا شکری ارده شیره خرما و چیزای گرم بخور ببین بهتر نمیشی

چن تا طبیعیه؟

فک کنم تا ۱۰۰تا

1718