2733
2739
عنوان

کرونای لعنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 67 پست

عزیزم الان که دیگه کاری از دستت بر نمیاد ، ان شاءالله که هیچی نیست . منم شنیدم موردایی که حتی توی یه خونه بودن ولی بعضیا مبتلا نشدن ، فعلا چیزایی که سیستم دفاعی بدن رو قوی میکنه مصرف کنید تا ببینید چی میشه . این حالت هایی هم که برای خودت داری ، چون دقیقا از دیروز که احتمال کرونا ی مادر شوهرت رو فهمیدی ، شروع شده ، احتمالا از استرسه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس من الان ده روزه انفولانرا شدید گرفتم یعنی شدیدا میترسیوم بچم لگیره شکر خدا نگرفت به بچت مایعات ...

انشالله ک نگیره. طفلیا خیلی گناهن و بی زبون ب خودتونم انشالله سلامتی بده

ازداروخونه بگیرم.یا گیاهی و عطاریا دارن

نه یا موادشو ازعطاریا بگیر ترکیب کن سرچ کن موادشو  یا اگه شهرتون نمایندگی طب اسلامی داره ازشون بگیر یا اینترنتی آماده هست ارزونه طرز مصرفش خیلی مهمه سرچ کن تو نت

2728
شیره گوشت ازکجا تهیه کنم. 

کمی گوشت گوسفند بذار توشیشه سرشیشهام کمی سوراخ کن 

اونو بذار توآب جوش بپزه آبی که از گوشت میاد بیرون میریزع تو شیشه یعنی ایمنی بدنو خیلی میبره بالا

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2740
خوب اون لازم نیست داروی امام کاظم موثرتره

نه من دوتاشو مصرف کردم هردو خوبن

اما دارو امام کاظم اصلا جای شیره نمیگیره تو ایمنی

دارو امام کاظم بیشتر حس چشایی وبویایی برمیگردونه 

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
عزیزم الان که دیگه کاری از دستت بر نمیاد ، ان شاءالله که هیچی نیست . منم شنیدم موردایی که حتی توی یه ...

نمیدونم شاید ازاسترسه ولی معدم داغونه. انشالله ک دیگه کسی نگیره و نابود بشه 

2706