2737
2734
ع فک نمیکردم همشهری باشی🤧🤣😂

ها دداش مشدیوم 

شله خوردی امسال یا نع؟😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
خب دیگه مساله عشق و وفاداریه  نه این که همه خودشون رو بپوشونن که کس دیگه ای دلش نخواد

درسته

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر عزیز حرفهای شما کاملا منطفی و حرف حساب بود. 

ممنون بابت تاپیکت.

اما متاسفانه هستن کسایی که دوست دارن خودشونو گول بزنن یا به خواب بزنن. اینارو دیگه نمیشه بیدار کرد. 

میدونی مشکل ما چیه؟؟؟؟ همیشه نگاهمون به مساعل صفر و صدیه.

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
ها دداش مشدیوم  شله خوردی امسال یا نع؟😂😂

ن بابا 😒😒😒😒😒مردم براش اخرم‌بهم نرسید دوتا قاشق خوردم فقط 

تو چی😟😭

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2731
ن بابا 😒😒😒😒😒مردم براش اخرم‌بهم نرسید دوتا قاشق خوردم فقط  تو چی😟😭

من ک هیچیییی😥

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

من خودم شخصا نه به خاطر اینکه مردای دیگه تحریک میشن یا نه بلکه به خاطر اینکه در شان و شخصیت خودم نمیبینم که چشمای هرز و کثیف یه عده نگاهم کنن و براندازم کنن خیلی رعایت میکنم،واقعیتش چندشم میشه دم دستی و ابزاری بهم نگاه بشه

حالا برعکس بعضی خانوما لذت میبرن همه جور چشمی براندازشون کنه دیگه

هر کسی بالاخره یه جوریه

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
من ک هیچیییی😥

اوف لنتی خیلی خوشمزس امیدم ب ۴۸ هس😂😂😂😂😂😂

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2738

من کاری به بی حجابی یا باحجابی فلان ندارم اصلا خودمم شوهرندارم مجردم اما نطر من اینه که زنای ایرانی خییییییییلیییییییی لی لی به لالای شوهراشون میزارن وپروشون کردن و خودشونو کردن عروسک مردا 

خب تو اروپا هم همه زنا با لباس مختلف میان بیرون لب ساحل با بکینی میگردن پس باید شوهراشون هی هیزی کنن و مقایسه کنن بگن وای اینه باس ن ش گنده تر از زنه منه پس دیگه زنمو نمیخوام؟!

خانوما فکر کردن باید واسه شوهرشون همه چی تموم باشن حالا شوهره ۱۰۰ کلیو وزنشه به اضافه پنجاه کیلو شکم  تو خونه هم با زیر شلواری گشاد و رکابی سوراخ میشینه بعد زنه داره خودشو میکشه که مورد رصایت شوهرش در بیاد خب مردا باید بدونن هرزنی که یه سری خوشگلیا داره یه سری عیبا هم داره هیچ کس کامل نیست باید بفهمن هرکسی ممکنه یه جاهایی از بدنش کوچیک یا بزرگ باشه تورو خدا انقدر مرد ذلیل نباشین خودتونو همونطور که هستید دوست داشته باشید 

بازم تاکید میکنم حرفام اصلا ربطی به بحث حجاب نداره فقط میبینم اینجا همشدارن درمورد شوهراشون تاپیک میزنن دیگه حرصم گرفت ازبعضی یاتون خب خوبه خانومه هم یه پسر سیکس پک دار قد بلند دید بگه وای این چه قدر جذابه مقایسه کنه با شوهرش ؟

همسرتون شما رو از تو لوپ لوپ در نیاورده که اگر دختر سفید میخواست یا کسی رو میخواست که سینه بزرگی داش ...

عزیزم هرکسی دنبال بهترینه خصلت ادمیزاده ن همسر شما ن همسر من ن همسر بقیه از یه زن همه چیز تمومو  و قد بلند و هیکل شنی و خوشکل ک بدش نمیا د میاد ؟؟؟ همونطور ک شما هم از مرد سیکس پک دار و قد بلند و خوش قیافه بدت نمیاد هرچند عاشق شوهرت باشی و همین مدلشو دوست داشته باشی معیار های زیبایی معلومه هرچند سلیقه ای وای واقعیت همه دنبال زیبایین

و من این جمله رو هبچوقت درک نکردم.اینکه بااین پوششای افتضاح میگن مگه مابرا مردا تیپ میزنیم خب اونا اگه تحریک میشن نگاه نکنن.خو عزیز من تویی ک خودتو ریختی بیرون برا کی برای جلب توجه ک از زیباییهات استفاده شه و تایید شی از خو اندامی و خوش چهرگی دیگه.مگه اینطو نیس آخه

میشه یه صلوات برا اجابت حاجتم بخونید ممنونتون میشم🙇😔
اوف لنتی خیلی خوشمزس امیدم ب ۴۸ هس😂😂😂😂😂😂

اره دقیقاااا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

حرفات کاملا درست و منطقی بود

ولی متاسفانه این افراد نمیخوان که اینارو بپذیرن و بازم کارشو توجیح میکنن 

بـزرگتـریـن تـرسـم آین اسـت که پــیش از آنـکـه «عــاشـــق شـوم »، بمیرم...                              لینک چالش حرف ناشناس 👇 https://abzarek.ir/service-p/msg/845725         
من کاری به بی حجابی یا باحجابی فلان ندارم اصلا خودمم شوهرندارم مجردم اما نطر من اینه که زنای ایرانی ...

با حرفتون کامل موافقم ولی ب اینم فک کن چون جامعه پر از خانوما رنگ و وارنگه اون زن مجبوره خودشو هلاک کنه تو خونه ک اونم ب چشم بیاد 

2706