2726

من یه دوست دارم قدش متوسط رو ب کوتاهه و باس ن و سینه برجسته نداره( برعکس من )و خیلی هم حساسه و براش مهمه ولی پوستش روشن تر از منه  و صافه نقش صورتشم خوشکل تره  و تقریبا بیحجابه البته منن خیلی باحجاب نیستم ولی رعایت میکنم  یادمه بحث حجاب ک شد گفت من جلو پسرعموم و اینا رعایت نمیکنم زنش حساسه به جهنم  ( زن پسرعموش خیلی حرص میخورد ب خاطر حجاب و ارایشش جلو شوهرش) منم گفتم گناه داره اذیتش نکن گفت ب اون چ پسر عمومه منم گفتم خودت خوشت میاد یکی بیاد مغازه شوهرت سفید و ارایش کرده و لباس جذب پوشیده باشه و شوهرت حواسش جلب شه بعد خنده مسخره وار کرد و گفت ن  و زد زیر خنده ولم نمیکرد  خیلی ناراحت شدم (یعنی چون اون سفید و خوبه قیافش منم چون پوستم تیره تره برا همیت  این چیزامهمه واسم و فک میکنم چیز خاصیه  و ... نمیدونم میتونم بفهونم یا ن) منم هیچوقت جوابشو نمیدادم ولی اونوقت گفتم بزار بگم و بفهمه حالیمه منم یبار مثل خودش پز بدم  گفتم راست میگی ولی خوب حالا شاید اندام برجسته و قد بلند وخوش هیکل باشه اونوقتم برات مهم نیست؟ قشنگ توش وا رفت منظور منم فهمید بعدشم خودشو جمع و جور تر کرد حالا شاید من خواستم خودمو ضایع نکرده باشم و این وسط نخواسته باشم کوچیک شم اون حرفو زدم ولی   واقعا هم هدفم این بود بیشتر رعایت کنه و خودشو جا زن پسر عموش بزاره... اینا رو گفتم ک بگم بله  این حرفا یی ک بین ما زده شد واقعیت خیلی خانوماست از این ک شوهرشون ب یکی خوشکلتر یا خوش هیکلتر از خودشون توجه کنه ناراحت میشن ولی از این ک کسی نگاهشون  کنه میگن مشکلی نداره نمیگن شاید یه خانومی سینه های کوچیکی داشته باشه ک ک همسرش سرزنشش کرده اونوقت اون سینشو با لباس جذب و و داخل شلوار بیرون انداخته اون خانوم ناراحت شه از مقایسه ای ک همسرش زنشو با اون میکنه یا چیزای دیگه

ولی من مطمعنم اگ خودشون یه ایرادی داشته باشن ک خانوم مقابلشون نداشته باشه و همسرشونم کنارشون باشه تو دل خودش ناراحت میشه 

اینه کی هی نگیم ربطی نداره به اون و پوشش خودمونه همونجوری ک شما،دوست نداری اون خانوم هم دوست نداره شما عیباتو میپوشونی و قشنگیتو نشون میدی اون خانوم هم قشنگیشو هم عیبشو میپوشونه و همسرش فک میکنه زنای دیگ بی عیبن فقط اون عیب داره...( هستن خانومایی ک عیبی ندارن و همه چی تمومن) ولی خوب بالاخره با لباس تنگ و. شلوار گن دارو سوتین ابری و لوازم خارجی مارک و موهای ارایش شده و ..نقطه ضعفا پوشیده میشه دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقد طولانی😲

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

هوووووو حوصلت شد انقدر تایپ کردی

منکه حوصلم نشد بخونم😂✋

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

خدایی خیلی زیاده 

الانم تعطیل میشه 

تا هیجانی بشه میترکه😐

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

شوهر غلط میکنه مگه از اول کور بود دوس نداره پول بده عمل کنیم خودشونم هزار تا عیب دارن 😕

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706