2737
2734
اره دقیقاااا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

😂😂😂😂😂😂چشم گشنه ک میگن ماعیم

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهراشون اینترنت و ماهواره ندارن زن خوش هیکل نمی بینن؟ فقط گیرتون به زنای ایرانه

شما یه فیلم خارجی بگو ک یکیشون مثل بعضی البته بعضی از خانومای ایرونی اینقدر جلف و ززنده باشه تیپشون البته منظورم یه شلوار قد نودو مانتو کوتاه نیست اونایی ک واقعا زنندستو میگم

من کاری به بی حجابی یا باحجابی فلان ندارم اصلا خودمم شوهرندارم مجردم اما نطر من اینه که زنای ایرانی ...

موافقم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2731
😂😂😂😂😂😂چشم گشنه ک میگن ماعیم

۴۸م قابلمه ب دست میبینمت😎👌😂😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
شما یه فیلم خارجی بگو ک یکیشون مثل بعضی البته بعضی از خانومای ایرونی اینقدر جلف و ززنده باشه تیپشون ...

واااااااااااااااااااای همه ی فیلماشون زنا اندامای خوبشون توش معلومه همش لخت البته شما شاید منظورت پوشش سوسانو باشه فقط  

🖤v is my love🖤