2733
2734

من الان تو 8 هفته ام ولی جنین تو 6 هفته رشدش متوقف شد یعنی الان ده روز ک رشدش متوقف شد من دیروز متوجه شدم 

هنوز سقط نشد توووروخدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم😭😭

فقط خیلی کم لخته میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط دعا کن خودش بیفته که اینجوری برات بهتره

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2728
به دکتر گفتم که خودم چیزای گرم بخورم تا بیفته گفت نه ممکنه برات خطرناک باشه یعنی چه خطری میتونه داشت ...

ممکنه به خونریزی بد بیفتی واسه همین

برو زودتر سقط کن 

ترجیحا با قرص چون سن بارداریت کمه

به دکتر گفتم که خودم چیزای گرم بخورم تا بیفته گفت نه ممکنه برات خطرناک باشه یعنی چه خطری میتونه داشت ...

من دوتا سقط داشتم تو هفت هفته موندن، اتفاقا دکتر بهم.گفت سعی کن داروهای محلی استفاده کنی فقط قبلش یه ازمایش انجام دادم، دوتا سقطم تو خونه با دارو.گیاهی بود

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

برای دفع باقیمانه باید قرص متیل ارگونوین بدن با دکتر مشورت کن اگه صلاح دونس هز شش ساعت مصرف کن

این ترکیباتی هم ک میگم روزی چند لیوان ازش بخور زاحت دفع میشه واس دردتم کم شه فقط شیاف بزار مسکن نخور.

مریم گلی‌ بومادران سیاه دونه اینارو باهم دم میکنی با نبات میخوری روزی وند لیوان. ی ترکیب دیگه هم عروسک پشت پرده و زعفرون و ریشه شاتوت و زیره باهم دم میکنی همشو با نبات میخوری

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2738
ممکنه به خونریزی بد بیفتی واسه همین برو زودتر سقط کن  ترجیحا با قرص چون سن بارداریت کمه

قرص چی 

دکتر فقط بهم گفت برو بیمارستان شیاف بزن قرص ننوشت

من دوتا سقط داشتم تو هفت هفته موندن، اتفاقا دکتر بهم.گفت سعی کن داروهای محلی استفاده کنی فقط قبلش یه ...

چی استفاده کردین توروخدا بگین بیشتر از بچه نگران اثرات سقطم😞

بهم درخواست دوستی بده برات بفرستم دستورشو

عزیزم بلد نیستم چطور درخواست دوستی بدم من جدیدا عضو نینی سایت شدم

توروخدا بهم بگین خیلی نگرانم 

11 روز که رشدش تو شکمم متوقف شده خیلی میترسم 😞

2706