2737
2739
عنوان

جنگ و دعوا پدرومادرم

184 بازدید | 19 پست

سلام من یه دختر ۱۹ سالم که مامانم افسردگی شدید داره و اصلا به خودش و خونه نمیرسع و اکثرا خوابه

بابامم مرد نهربون و خوبیه ولی جون فشار روشه دعوا مبکنه..‌

منم تا امروز اینا حالم خیلی بد بود ولی امروز پاشدم و اتاقمو جمع و جور میخوام بکنم

انقد اتاقمم بهم ریختس نمیدونم چه غلطی کنم

مبشه راه کار بدید و بگید چی کار کنم انگیزه داشته باشم واسه زندگی کردن

چون مامانم واقعا دوسش دارم ولی کلا انرژی منفی زندگی منه 

بگید چه جوری مقاوم باشم جلوی دعواها و مشکلات 

چه جوری به پیشرفت خودم فک کنم و کز نکنم یه گوشه

مادرت دارو مصرف میکنه؟؟؟؟مشاور میره؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

عزیزم خب از مامانت انتظار کار کردن نداشته باش کمکش کن..خودت پاشو کارای خونه رو انجام بده..حداقل بزار مشکل خونواده فقط حال بد مامانت باشه..سعی کن مامانت رو خوشحال کنی

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
اره باید همین کارو کنم ممنون

خواهش عزیزم ان شاالله مامانت خیلی زود حالش خوب بشه..

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

عزیز دلم منم تقریبا مثل شمام ولی خیلیییی حساسم رو خونه همیشه خودم تمیز میکنم و اشپزی میکنم اول از همه اتاقتو مرتب کن لباس کثیفارو بریز تو ماشین تمیزارو تا کن یه مشمبا بزرگ بیار هرچی که نمیخوای و لازمت نمیشه رو بریز دور جارو برقی بکش گردگیری کن بعد ظرفارو بشور و بچین بعدش یه شام سبک درست کن برای بهتر شدن حال مادرت و اینکه انژری بگیری اهنگ شاد بذار موقع کار هم برقص 😂🥰

اره دکتر روان پزشک بخاطرع فوت پدرومادر و داییم اینجوری شده

حق دارن پس سخته انصافا.

داروی آسنترا هم خیلی خوبه اگر دکتر تجویز کنه.

البته شما هم میتونی کمکش کنی 

پاشو وورزش کن تحرک داشته باش.

خونه کثیف بشه بدتر میشه حالتون.

حتتتتما مامانتو بیرون ببر .مهمونی وپارک وخرید وسفر.

کادو کوچیک بخر کیک درست کن.

گاهی برید تو حیاط آتیش روشن کنین.مغز رو گرم میکنه.

آهنگ شاااد تو خونه بزار دایم برقصین و.....

خیلی کارها هست

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببين هيچ راهي نيست جز اينكه بپذيريش

قدرت پذيرشت رو اول بالا ببر بگو اين ادم مادر منه اينم شرايط زندگي منه بايد بپذيرمش

بعدم بزن ب بيخيالي عين خيالت نباشه فك كن تو خونه تنهايي صداهارو نميشنوي هيچكس تاثيري روت نميذاره

بيرون خونه معاشرت داشته باش كلاس ورزش 

با دوستاي خوبت وقت بگذرون.كتاباي انگيزشي بخون برو پياده روي كن خودتو شام مهمون كن

كلا خودت بايد ب خودت حال بدي همين

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2706