2733
2734
خونه نیستم ولی یکیشون اسپیرونولاکتانه

اسپيرونولاكتون بدون نسخه ميخوري ؟؟؟

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسپيرونولاكتون بدون نسخه ميخوري ؟؟؟

ن عزیزم دکترم نوشته برام ۵ماهه میخورم

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...

صورتم صابون بچه فیروز... عالیه... سفیدمیکنه... مژه وابرومم شباماوالامیزنم... پاهامم ژل

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731
ن عزیزم دکترم نوشته برام ۵ماهه میخورم

اها 

اره منم ميخوردم تاثير خوبي داشت رو پوست اما خب عوارض زياد داره

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2740
برنجو نون۵روز در ماه میخورم سرخ کردنیم خیلیییی کم مگ مجبور شم پفکو چیپسونوشابه و از این چرتوپرتام یک ...

پس چی میخورید پیشنهاد بدید مام درست کنیم منم همش سعی میکنم یه روز برنج باشه یه روز نون یه روز هیچی😂😂😂

لایک لطفا

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2706