2733
2739
تنهارسيدگيم اينه ك هيچ وقت ارايش نميكنم  هرشب ام با تونرپاك ميكنم  خداروشگرپوستمم خويه

چه تونری گلم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
با سفیداب صورتت رو بشور

يه روز درميون كه حموم ميرم سفيداب ميزنم اونم يكي دو ساااله 

هيچ تاثير نداره 

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرروز صبح قبل صبحانه عرق کاسنی و شاتره میخورم یخ میزارم زیر چشام و صورتم پف صورتم بخوابه یک روز درمیان ماسک طبیعی عسلو دارچین میزارم ،وقت کنم ماسک خیارو نعناو آبلیموهم میزارم،یه عالمه مکمل واسه پوستو مو ناخون میخورم روزی ۴۵دیقه ورزش میکنم بعد حمومم روغن نارگیل میزنم ب کل بدنم بجای لوسیون شیمیایی

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...

کی پوستش خشکه بگه چی میزنه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728

من دور چشمم خیلی تیره شده بود هر کرم و دور چشمی که استفاده می کردم فایده نداشت

الان مدتیه موقع خواب دو پنبه خیس. گلاب می کنم و می زنم به چشام و با هدبندیا چشم بند می بندم تا موقعی که بیدار میشم رو چشمم هست

حس می کنم تیرگی کمتر شده

برنجو نون۵روز در ماه میخورم سرخ کردنیم خیلیییی کم مگ مجبور شم پفکو چیپسونوشابه و از این چرتوپرتام یک ساله نمیخورم 

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...
من هرروز صبح قبل صبحانه عرق کاسنی و شاتره میخورم یخ میزارم زیر چشام و صورتم پف صورتم بخوابه یک روز د ...

میش بگی چ مکملایی

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2740
میش بگی چ مکملایی

خونه نیستم ولی یکیشون اسپیرونولاکتانه

من موقع خواب حتما با ژل شستشوی صورت بشور اصلا از صابون استفاده نکن بعد از خشک کردن صورتت بهش آبرس ...

چ آبرسانی ؟من پوستم خیلی حساسه گرفتارم هیجی بهش نمی سازه همشم پوست پوستی میشه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

منم

خونه نیستم ولی یکیشون اسپیرونولاکتانه

باش گلم‌مرسی

مرتب بهش کرم مرطوب کننده یا آبرسان 

من ژل شستشوی سینره استفاده می کنم

برای پوست های چرب و خشک داره