2737
2739
عنوان

کسایی اطرافتون طلاق گرفتن و

1236 بازدید | 59 پست

سنشون زیاد نبوده و بچه هم نداشتن

تونستن با ادم خوبی ازدواج کنن؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره دو تا دوستام  هر دوتا هم الان بچه دارن

چند وقت بعد از طلاق ازدواج کردن؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2728
اصلا بخت دوم بدتر میشه بهتر نمیشه

خودت داشتی بخت دوم؟

2738
آره بشدت بیزار بودم ازش حالا این شوهرم کاری کرده ک آرزو میکنم برگردم به اون دوران

خب عزیزم انتخاب بعدیت خوب نبوده

شوهر اولت چه مشکلی داشت؟

من که کلا به بخت دوم اعتقادی ندارم آخه اولیش چیه که دومیش خوب بشه. ازدواج اول اکثرا خوبه مگه در مواردی بد بشه ازدواج دوم اکثرا بد میشه مگه در موارد کمی که خوب بشه اونم به دلیل مشکلات زیادی هست که بعدش به وجود میاد مثله افسردگی بچه دار بودن زن یا مرد و.......به نطرمم کسیکه نتونه ازدواج اولشو با مشکلات کمی که داره سر و سامون بده و مدیریت کنه قطعا ازدواج دومش را که هم مشکلات بیشتری داره به طریق اولی نمیتونه مدیریت کنه وبیشتر افراد ازدواج دومی را هم دیدم جدا شدن

اره دختر خالم الان زندگی فوق العاده ایی داره در حالی که همسر اولش زندگیش رو تباه کرد و دختر خالمو به مرز افسردگی و خودکشی کشوند الان دختر خالم یه همسر خیلی خوب و یه دختر خیلی ناز داره

✈🇺🇸
بستگی داره که انتخاب کنی دومی رو یا صرف ترس از تنهایی ازدواج کنی اتفاقا من زباد میشناسم خوشبخت شدن

زندگی منم هرکی از ظاهر میبینه فک میکنه خیلی خوشبختم 

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️
من که کلا به بخت دوم اعتقادی ندارم آخه اولیش چیه که دومیش خوب بشه. ازدواج اول اکثرا خوبه مگه در موار ...

اره

ولی خیلی چیزا رو نمیشه تغییر داد

مثل مردی که هم معتادا و هم دختر باز

بعد لایکم کن استاتر عزیز 

چون خواهر منم دوماهه طلاق گرفته 

لعنت به همه اونایی که باعث حال من شدن شمایی که تهمت میزنین خودتون همچین بنده پاکدامن خدا نیستین ..کاربریمو تعلیق نمیکنم اما میرم از اینجا هیچوقت نمیبخشمتونن
2706