2737
2739
عنوان

کسایی اطرافتون طلاق گرفتن و

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 59 پست
عزیزم تو که خودت بچه نداشتی به هیچ عنوان نباید زیر بار مرد بچه دار میرفتی

اشتباه کردم،، بچش با مادره زندگی میکنه یه مدت یکماه اومد پیش ما،، بعدش رفته بود گفته بودمن زدمش بدنشو زخم کردم 3سال درگیر دادگاه بودم تبرئه میشدم زن سابقش میرفت دوباره اعتراض،، بعدازسه سال دادگاه بدوی رای به تبریم زد وتموم شد سه ساله شوهرم داره خیانت میکنه دیگه خسته شدم مادرشوهرم خیلی دخالت میکنه تو زندگیمون. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جدا شدم اما هنوز ازدواج نکردم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
نه فامیل کاری نداشت.ما هم واسه برادرمون دنبال زن می گشتیم بهمون یه خانوم مطلقه رو معرفی کردن رفتیم خ ...

چقد مادرت فهمیده و باشعوره

ماشالله

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
اشتباه کردم،، بچش با مادره زندگی میکنه یه مدت یکماه اومد پیش ما،، بعدش رفته بود گفته بودمن زدمش بدنش ...

کاش ازدواج نکرده بودی باهاش😞

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
آفرین به مامانت

شبکه اموزش صبح ها برنامه صبحی دیگر روز های ۴ شنبه اقای برمایی میاد صحبت می کنه. دو سه هفته بود در همین مورد حرف میزد. می گفت تعجب دارم از خانواده های فرهیخته که وقتی می فهمن طرفشون مطلقه هست حاضر به ازدواج باهاش نمی شن. مطالب خیلی قشنگی می گفت و عیب میشمرد از نوع تفکر رو و در موردش احادیث نقل می کرد .کلا هفته یکبار ۱۰ دقیقه صحبت می کنه 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2740
پس گرفتید یعنی چی؟

اره پس گرفتیم نه بخاطر مطلقه بودن دختر خانوم . بخاطر اینکه همزمان که ما مرفتیم واسه بله برون اونا یه خواستگار دیگه رو هم اماده می کردن واسه یله برون 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
شبکه اموزش صبح ها برنامه صبحی دیگر روز های ۴ شنبه اقای برمایی میاد صحبت می کنه. دو سه هفته بود در هم ...

ی پسره سر همین اینقد من و اذیت کرد

میگف از زمانی که مجرد بودی عاشقت بودم

اونموقع ارزشت بالا بود من جرات نمیکردم خواستگاریت بیام

اما الان من نمیام خواستگاریت چون بی ارزش شدی

ی سال با همین حرفا من و چزوند😢

ی پسره سر همین اینقد من و اذیت کرد میگف از زمانی که مجرد بودی عاشقت بودم اونموقع ارزشت بالا بود من ...

همون خوب شد باهاش ازدواج نکردی. پسری با این تفکر هرزش زندگی کردن باهاش رو نداره . فردا روی هر چیزی ایراد میزاشت 

چه جالب حالا همه میان میگن ازدواج دوم دیدیم خوشبخت شدن و عالی آخه مگه اولی که بد بود و بد شد شما از داخله زندگیشون خبر داشتین که حالا از خوشبختیه دومی خبر دارین خیلیهاشون از ترسه طلاق دوباره دارن میسوزن ولی چیزی نمیگن من دیدم

2706