2733
2734
عنوان

کسایی اطرافتون طلاق گرفتن و

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 59 پست
خب عزیزم انتخاب بعدیت خوب نبوده شوهر اولت چه مشکلی داشت؟

کارای بی عقلی زیاد می‌کرد ازش بدم میومده همش دوماه تو عقد بودیم البته سنشم کم بود 17 سالش بود حق داشت طفلی 

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️
2731
به نظرتون واسه مردا هم بخت دوم بدتره یا بهتر؟؟

بستگی داره

اما ازدواج دوم برای مردا راحتتره

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
کارای بی عقلی زیاد می‌کرد ازش بدم میومده همش دوماه تو عقد بودیم البته سنشم کم بود 17 سالش بود حق داش ...

بچه بوده

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

ما زیاد داشتیم . دختر عمم در عرص ۵ ماه دوبار عقد کرد. شوهر دومش هم عالی بود

دختر عمه دیگم هم ازدواج کرد یکسال بعد طلاق گرفت 

بعد چند وقت زن یه پسری شد که ۶ سال از خودش کوچیکتر بود و الان واسه خودش پادشاهی می کنه . عروس عمم هم شوهر اولش دو سال زندگی کرده بود طلاق گرفت اومد زن پسر عمم شد خدا رو هم بنده نیست وضع مالی پسرم عمم عالی و تک پسر هم هست 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بازم هست بگم ؟ 😁😁😁

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
اره دوتا دختر عمم یکشون بچه هم داشت با ی مرد مجرد ازدواج کرده خوشبختم هست باور کن هر روز رنگ صورتشون ...

رمز موفقیتشون چی بوده که با پسر مجرد ازدواج کرده

خیلی خوشگل بود ؟

ما زیاد داشتیم . دختر عمم در عرص ۵ ماه دوبار عقد کرد. شوهر دومش هم عالی بود دختر عمه دیگم هم ازدواج ...

عمه ات اینا مخالفت نکردن؟نگفتن بیوه نگیر

بازم هست بگم ؟ 😁😁😁

بگو

2706