2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شیمی درمانی فایده داره؟

مامانجون من ریه هاش خیلی درگیر شده 😔

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

@سروینمم   سلام عزیزم .من یه سوال دارم . من وقتی تصمبم میگیرم که برای مثال درس بخونم بابد از همه فاصله بگیرم و گوشیمم بزارم کنار . حس میکنم بقیه مزاحمن در صورتی که نیستن کلا ب شدت یه بعدی حتی حس میکنم موهامم مزاحمه و باید کوتاه باشه!

یه دختر ترک . سارای هستم 
@سروینمم   سلام عزیزم .من یه سوال دارم . من وقتی تصمبم میگیرم که برای مثال درس بخونم بابد از ...

یکم وسواس فکری هست تو  درس خوندن ...چون از اول تو فضای اروم و ساکت درس خوندی اینجور عادت کردی البته حذف کردن صدای مزاحم مثل صدا تلوزیون و اینا در کل خوبه چون کیفیت درس خوندن میاد بالا .. ولی نه درحدی که حساسیت به وجود بیاره ...

دانشجو روان شناسی🧠 .تاپیک هام در مورد روانشناسی هست دوست داشتی سر بزن🧡
یکم وسواس فکری هست تو  درس خوندن ...چون از اول تو فضای اروم و ساکت درس خوندی اینجور عادت کردی ا ...

من منزویی کامل طوری ک نه بیرون برم نه گوشی داشته باشم

یه دختر ترک . سارای هستم 
2740