2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شیمی درمانی فایده داره؟

مامانجون من ریه هاش خیلی درگیر شده 😔

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

@سروینمم   سلام عزیزم .من یه سوال دارم . من وقتی تصمبم میگیرم که برای مثال درس بخونم بابد از همه فاصله بگیرم و گوشیمم بزارم کنار . حس میکنم بقیه مزاحمن در صورتی که نیستن کلا ب شدت یه بعدی حتی حس میکنم موهامم مزاحمه و باید کوتاه باشه!

یه دختر ترک . سارای هستم 
@سروینمم   سلام عزیزم .من یه سوال دارم . من وقتی تصمبم میگیرم که برای مثال درس بخونم بابد از ...

یکم وسواس فکری هست تو  درس خوندن ...چون از اول تو فضای اروم و ساکت درس خوندی اینجور عادت کردی البته حذف کردن صدای مزاحم مثل صدا تلوزیون و اینا در کل خوبه چون کیفیت درس خوندن میاد بالا .. ولی نه درحدی که حساسیت به وجود بیاره ...

دانشجو روان شناسی🧠 .تاپیک هام در مورد روانشناسی هست دوست داشتی سر بزن🧡
یکم وسواس فکری هست تو  درس خوندن ...چون از اول تو فضای اروم و ساکت درس خوندی اینجور عادت کردی ا ...

من منزویی کامل طوری ک نه بیرون برم نه گوشی داشته باشم

یه دختر ترک . سارای هستم 
2738