2733
2734
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 161 پست
خب برو دکتر ولی از من میشنوی اینم امتحان کن 😉

یکی بره برام شیر بخره😖

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
منم میگرن دارم دوهفته ای خوب بودم دیروز از صبح سردرد کمی داشتم شب شدید شد و حالت تهوع و استفراغ  ...

اين تهوع واسه ميگرن.من هرچيم بهورم بعدش بالا ميارم تا سرم خوب نشه.استامينفون ساده هر ٦ ساعت ميتوني بخوري.بده يكي كف پاهات با گلاب و اب ماشاژ بده.يه پده ضد درد ميگرن هست.اونو بخر بزار.خيلي كمك ميكنه بهت.البته داروخونه ها ندارن.خيلي بايد شوهرت بچرخه يا اشنا باشه كسي واست جور كنه

من دیابت و تیرویید هیچی نمیخورم دلم بامیه میخواد...دونات شکری..شب خواب انگور میبینم

ای بابا

چندهفته ای؟

من باز همه چی میتونم بخورم ولی انقدر درد و تهوع و سردرد و استفراغ دارم که آبم نمیتونم بخورم حال توروهم میفهمم اخه خودم شکموام

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
ای بابا  چندهفته ای؟ من باز همه چی میتونم بخورم ولی انقدر درد و تهوع و سردرد و استفراغ دارم ک ...

من اونروز یه خربزه جلوم بود کلی گریه کردم

هفته۹

هوای ازاد رو امتحان کردی؟

بری پارک؟

2706