2737
2734
عنوان

کسی هست شوهرش انقدر پررو باشه؟ بابام حق داره بهم میگه جدا شو.

| مشاهده متن کامل بحث + 6435 بازدید | 299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دقیقا ااااا امروز انتظار یه تشکر خشک و خالی ازش داشتم بعد بهم میگه پدر و دختری خونه خریدین بع من ...

این منو میخواست تا با ارامش با حرف تا فیها خالدونش رو بسوزونم...

بگو پس تو تو خونه پدر و دختری چی میخوای؟برو ی خونه تهیه کن زنت رو ببر توش

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
اسی سر زندگیش مونده کسی تحریکش نکرده داریم از خدا طلب صبر درخواست می کنیم براشون 

هه چه فکری کرده من بخدا ترجیح میدم زندگیم از هم بپاشه تا اینطور زندگی کنم. تو فکر بچه بودم اما امروز قیدسو زدم فهمیدم هیچ تضمینی وجود نداره که ما جدا نشیم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2728
این منو میخواست تا با ارامش با حرف تا فیها خالدونش رو بسوزونم... بگو پس تو تو خونه پدر و دختری چی م ...

دقیقا بر منکرش لعنت 👌👌👌👌🥰🥰🥰😁

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
این منو میخواست تا با ارامش با حرف تا فیها خالدونش رو بسوزونم... بگو پس تو تو خونه پدر و دختری چی م ...

هی خدا چقدر حرص خوردم آدم بدبخت بدبخته 

اسی سر زندگیش مونده کسی تحریکش نکرده داریم از خدا طلب صبر درخواست می کنیم براشون 

خو آرومش کنید

بگید شوهرت حق داره.

تشکر چی؟

اون مرد دلش خون..

اه اه

متاسفم.

ی زندگی از هم بپاشه راضی میشید..

2740
نه اشتباه میکنی. من تابحال از پدرشوهرم کتک نخوردم.

اینکه کتک بخوری یا نخوردی تقصیر تو نیست 

پدرشوهرت با شعور بوده گلم

شما به خودت نگیر

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اونوقت بابام که بهم میگه به چی این دلخوش کردی پول که نداره پررو که هست بداخلاق که هست وابسته به خانوادش که هست ازش جدا بشو هر چی زودتر  میگم نگو اینو گناه داره. 

اسی اینجا درد و دل کنی متهم میشی ب عفریته بودن عزیزم حالا خوداشون هفت خط روز گارناااااا🤔

هه از حقم دفاع کردم افریته شدم طوری نیست من ترجیح میدم افریته باشم تا یه آدم بی عرضه. 

هی خدا چقدر حرص خوردم آدم بدبخت بدبخته 

نه همین که از یه مرد بهتر تونستی رو پایه خودت بایستی این یعنی بزرگتریت خوشبختی .وسعی کن همینجوری پس انداز کن و فقطم به نام خودت جواب آدم پرو رو باید با پرویی داد .هم کلک بزنه .هم کتک بزنه .هم فوش به برادر آدم بده .این باید تنبیه بشه همینجوری عالی داری پیش میری عریزم 🥰🥰🥰🥰

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
2706