2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم تو فکرم بود ماه شب تولدشو رو ی تابلو بزنم همراه با کتاب که خیلی دوست داره ولی غیرمستقیم‌ گفتم انگا خوشش نیومد نمیدونم چی بگیرم

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤
2740
تولدشه

سلیقه اش رو باید بدونی چی دوست داره همونو بگیر میتونی ی ساحلی بگیری یا ادکلن یا هم اصلا کارت هدیه بهش بدی هر جی دوست داشت بخره

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
سلیقه اش رو باید بدونی چی دوست داره همونو بگیر میتونی ی ساحلی بگیری یا ادکلن یا هم اصلا کارت هدیه به ...

میدونم کتاب خیلی دوست داره ولی نمیدونم چه کتابی بگیرم خوشش بیاد 

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤
میدونم کتاب خیلی دوست داره ولی نمیدونم چه کتابی بگیرم خوشش بیاد 

ی رمان بگیر براش

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
ماگ  ساعت  کیف  یا چیزای کاربردیم ثه این خوبن

ماگ گرفتم اتفاقا دیدم انقد بهش ماگ دادن خوب نیست دیگه 

رمان قشنگ چیزی میدونی من خودم زیاد نمیخوتم

رمان خوب سلیقه ایه 

مثلا رمان عاشقانه  گناهکار قشنگه 

یا مثلا ترسناک دوست داره یا ادبی و اموزنده 

برو کتاب خونه بپرسی راجب کتابا و رمانا بهتر راهنماییت میکنن

2706