2733
2734
عنوان

چرا پسرا همشون دختر............دوس دارن😩😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 92 پست

فقط میتونم بگم واسه حرف مردم زندگی نکن وگرنه زندگی برات جهنمه همین

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با قد 171شوهرم روز عقد پاشنه بلند بز ام گرفت گفت اینم بایدت بپوشی روز عقد بلندتر بشی وای پوشیدم رفتم تو آسمون دهم ..خیلی بد بود بعد عقد. هم کفشم فروختم ک دیگه نبینمش..شوهرم عاشق قدم شد اومد خواستگاری 

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
2731

متوسطم😐😂در جریان نیستم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2740
بغلین دیگه

جوووون🥰😍🥰😍😂😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
منم بهش گفتم کور بودی مگه  گفت اشتباه کردم بعدشم اینو گفت: اشتباه کردن عیب نیست در اشتباه ما ...

الان باهاش زندگی میکنی؟ به دل خودش تو رو گرفته؟ یا ننه باباش پیدا کردن. من خودم بی‌بی هستم البته خیلی نه. ولی خوب نسبت به شوهرم هستم. شوهرم میگه پیش پسرم راه میرم انگار دوست پسرم. ولی واقعا نمیدونم شوهرت چه جوری فکر میکنه. آخه خیلی ها بی‌بی بودن رو دوست دارن. شوهرت خیلی درشت؟ 

2706