2733
2739
عنوان

واکسن انفولانزا

| مشاهده متن کامل بحث + 11397 بازدید | 68 پست
خب اینا درست ولی در شرایط عادی الان شرایط استثنائی هست به علاوه ویروس آنفولانزا تا جاییکه من میدو ...

برنامه ای که با واکسن دارن یه کشتار جمعیه، نزنید، به دوستانتون هم بگید، حالا شاید پنج سال دیگه، یا شش ماه دیگه، هر وقت که امواجشون رو فعال کنند

@anti_vaccine2020

https://instagram.com/anti_vaccine2020?igshid=h9mlpggbn8ek

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زکام فکر کنم سرماخوردگی ساده هست نه آنفولانزا. هرچند منم واکسن نمی زنم.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2731
عزیزم اطلاعات پزشکی من از شما بیشتر نباشه کمتر نیست.چون فکر کنم خودتون بدونین ادم وقتی بیماری تو خون ...

بحث راجع به این موضوع خیلی گسترده است که اینجا جاش نیست ولی چیزی که من میگم فراتر از ین حرفاست،حالا که تحصیلات شیمی دارید یه سرچ تو مقالات خارجی درباره اثرات واکسن بر بدن بکنید(چه ایرانی چه غیر ایرانیش) از منابع معتبر علمی

اخه میدونی جالبیش کجاست امسال که واکسن انفولانزا کمه از این مقاله ها من زیاد دیدم پارسال خبری نبود😁 ...

اتفاقا امسال چند برابر پارسال واکسن وارد شده برای اینکه مردم رو حریص کنن میگن کمه

فقط حیدر امیرالمومنیناست  لعن علی عدوک یا علی و فاطمه اولی و دومی و سومی . ع . ...ه

پس معلومه تاحالا آنفلوانزا نگرفتی.

بترس از روزی ک سراغ خودتم بیاد

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
2740

۱ خود همه بزرگان الان واکسن کرونا زدن.انفولانزا ک هیچ

۲.واکسن ندارن ک بدن این بحث ها راه انداختن

۳.تا کم میارن حدیث امام وارد بحث میکنن

۴.میگن واکسن کرونا نزنید مغز کنترل میکنن ...

واقعا مگه ما خریم 

هر غلطی کردن هیچی نگفتیم.

خودتون ب خودتون رحم کنید 

لطفا 

پس معلومه تاحالا آنفلوانزا نگرفتی. بترس از روزی ک سراغ خودتم بیاد

من هم انفولانزا گرفتم هم کرونا به بدترین شکل ممکنش،نه واکسن زدم نه حتی داروی شیمیایی خوردم ،با چند تا راه کار ساده درمانش کردم  تو سه چهار روز

۱ خود همه بزرگان الان واکسن کرونا زدن.انفولانزا ک هیچ ۲.واکسن ندارن ک بدن این بحث ها راه انداختن ۳ ...

یه سرچ کن ببین بیل گیتس با یه پشه زیکا چه به سر مردم اورد واکسن که دیگه جای خود

من این چند سال پول نداشتم بزنم آنفولانزا و هر سال بچهام دو سه هفته مریض میشدن در حد بیمارستانی...

ولی خواهرم هر سال میزد و اصلا یکبار هم مریض نشدن.حتی پیش منم میومد

امسال نیست میخوان با اعتقادات مردم دهنمون ببندن

۱ خود همه بزرگان الان واکسن کرونا زدن.انفولانزا ک هیچ ۲.واکسن ندارن ک بدن این بحث ها راه انداختن ۳ ...

حدیث امام دقیقا برای همچین وقتاییه!وقتایی که ما مشکل داریم و باید بدونیم راهکار سبک زندگی سالم چیه.اگر ما به حدیث امام عمل میکردیم الان انقدر گرفتار نبودیم